Oto Anahtarı, İmmoblizier Anahtar Nasıl Yapılır

0
387

Baba mesleği olarak, çocukluğundan beri anahtar ve kilit sistemleri ile uğraşan Murat Çelik günümüzde İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı olan İstinye semtinde oto anahtarı hizmeti vermektedir. Çocukluk yıllarından itibaren babasının yanında anahtar ve kilit sistemlerini işin ehlinden öğrenmeye başlamıştır. Önceleri babasının dükkanında çakmak ve şemsiye tamirleri ile ilgilenmiştir. Daha sonrasında ise hem okuluna devam edip hem de oto anahtarı ve çeşitli kilit sistemleri ile ilgili çalışmaya başlamıştır. Böylelikle küçük yaşlardan itibaren oto anahtarı işine git gide sevdalanmıştır.

Belli bir süre çakmak, şemsiye ve tava tencere tamiri ile uğraştıktan ve ticaretini yaptıktan sonra, en sevdiği iş olan oto anahtarı tamiri ve yapımına da kendini adamıştır. Askerliği sonrasında ise tamamıyla bu işe yönelen Murat Çelik, yaklaşık 6 yıl boyunca işçi olarak çalıştıktan sonra kendi dükkanını açmıştır. Bulunduğu sektöre çekirdekten gelmenin ve tecrübelerinin verdiği destek ile başarılı bir şekilde faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet anlayışı, esnaflık anlayışı ve sektöre kattığı değer sayesinde kendisini sevdirmeyi başlamıştır. Müşterilerine sıcak yaklaşımı ve profesyonel hizmeti ile kendisine “Anahtarlara Fısıldayan Adam “ ve “ İstinye Murat “ diye takma isimler takılmaya başlanmıştır müşterileri sayesinde. Gerek sosyal medya gerek müşterileri arasında oluşan bu kuvvetli bağ sayesinde oldukça başarılı bir oto anahtarı tamir ve yapım hizmeti vermektedir.

Kendi sektöründe bulunan eksikleri ve hataları çok iyi bilen Murat Çelik, bu durumları iyi analiz edip, doğru hizmeti sunmayı başarmıştır. Çevesinde fazlasıyla yetkili servis ve galeri bulunmasına rağmen genel olarak müşterilerinin ilk tercihi konumundadır. Şimdilerde Türkiye’nin neredeyse her iline verdiği kesintisiz hizmeti ile kusursuz bir deneyim sunuyor.

Tüm bu emekleri ve iyilikleri karşılığında kendisine sorulduğunda; çoğu zaman insanların kendisine fazla fazla teşekkür ve dua ettiğini, güzel dostluklar kurabildiğini söyledi. Ayrıca tüm bunlara ek olarak müşterilerinden aldığı onlarca gönülden verilen hediyelerden de bahsetti.  Gerek ilgisi gerek işini sevmesi sayesinde oto anahtarı denilince akıla gelen ilk isimlerden birisi olmayı başarmıştır. Murat Çelik Sarıyer ilçesinin İstinye semtinde bulunan dükkanı ile müşterilerine Türkiye’nin bir çok iline severek ve işini sahiplenerek kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

www.immobilizeranahtar.com

CEVAP VER