Galaxy S8, iPhone 7 ve Galaxy S7 Edge ile yanyana

0
465

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’ın duyurusundan yeterli ortak hafta uzaktayız. Son ortak dü devir ortamında sızdırılan bilgi, gösterici ve teaserlar amiral gemisi telefonların fut seslerini duyuruyor. Çinli blog Weibo, sızma malzemelerin dolgunca oranda deposu ha ve bazısı kullanıcılar, DOĞRU amiral gemisinin muhtelif görüntülerine ve fotoğraflarına ek namına eder detayları kabilinden ayrıntıları açıkladılar.

 1490248013_s8-size-1.jpg

Halihazırda Galaxy S8’in aşırı sayıda esas resmi mevcut ve buna karşın ortak Weibo sızıntısından çıkan ortak fotoğraf, esasta bugüne denli gördüğümüz en enteresan Galaxy S8 kaynak malzemesi olabilir.

 1490248033_s8-size-2.jpg

Gördüğünüz gibi, bu dü gösterici ortak iPhone 7 ile sabık sene tanıtılan Galaxy S7 Edge ortada toprak düzlük Samsung Galaxy S8’i gösteriyor. Temelde her insana bu üç telefonun herhangi ortak bir tanesini elhak görmüş olsa da, bu esas görüntülerden oluşan ebat karşılaştırması Galaxy S8’in mütekâmil tasarımını yeterli biçimde göstermektedir. 2017 Galaxy S amiral gemisinin ıvır zıvır versiyonu 5.8 parmak büyüklüğünde ortak ekranla doğacak ancak, dünkü teflon 4.7-inç iPhone 7’ye nazaran aşırı henüz iri değil. Galaxy S7 Edge’e gelince, görüntülük 5.5- parmak ancak, aygıtın ön yanındaki ön çerçeveler, henüz ıvır zıvır bulunan halefinden az buçuk henüz iri bir duruma getiriyor.

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER