ZTE Quartz’ın tasarımı ortaya çıktı!

0
380

Giyilebilir Teknoloji dalında rakipleri ile yarışır bir duruma neşet etmek talip ZTE‘nin, Android Wear ile etkin ortak çokbilmiş vakit geliştirdiğini ve MWC‘de cihazı gün yüzüne çıKarmayı planladığını sizlere duyurmuştuk.

ZTE'nin acemi çokbilmiş saati ortaya çıktı!

ZTE’nin acemi çokbilmiş saati ortaya çıktı!

Giyilebilir cihazlar dair çalışmalarını kamçılamak talip ZTE’nin, Android Wear işletim…

Beklenilenin bilakis ZTE, acemi çokbilmiş saati Quartz’ın duyurusunu Mobil Dünya Kongresi‘nde gerçekleştirmedi ve aradan sabık kestirmece 1 maaş sürenin ardından ZTE Quartz modelinin tasarımı ortaya çıktı.

ZTE Quartz dizaynı ve nitelikleri ile ait acemi detaylar

Kalp atış sensörü ve NFC kabilinden özelliklere toprak verilmemiş ZTE Quartz, erbap bulunduğu hücresel bağlantı desteği yardımıyla çokbilmiş telefonlardan şişman miktarda özgür ortak halde çalışabiliyor.

17-03/21/zte-quartz-1.jpg

Metal ortak kasaya erbap bulunan ve bataryası yükleme yuvasına doldurularak yükleme edilen Quartz, Google’ın giyilebilir cihazlar düşüncesince geliştirmiş bulunduğu Android Wear 2.0 işletim sistemi ile çalışıyor.

17-03/21/zte-quartz-2.jpg

ZTE’nin acemi çokbilmiş saati Quartz’ın kalp atış vb. sensörleri barındırmadığı delik uğrunda bulundurulduğunda, LG Watch Sport kabilinden çokbilmiş saatler ile rakiplik edecek kurda bulunmadığı ortaya çıkıyor.

ZTE Quartz’ın diğer uran nitelikleri ve fiyatı halen bilinmezliğini korumaya bitmeme ediyor.

:: ZTE’nin acemi çokbilmiş saati Quartz üzerine ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER