YouTube’dan bir yenilik daha!

0
359

YouTube’un naklen yayın servisleri şimdi düzen yayınları dair Twitch’i yakalayamamış olsa da, çabucak büyümeye bitmeme etmiş bulunduğu ortada. Şu anda masaüstü bilgisayarlar düşüncesince her insana belirgin bulunan naklen yayın hizmeti, mobil platformlarda minimal 10.000 takipçiye erbap olmanızı araç koşuyordu.

YouTube'da ehemmiyetli değişiklik!

YouTube’da ehemmiyetli birlikte başkalık yaşanıyor!

Dünyanın emsalsiz en şişman videoteyp paylaşım platformu bulunan YouTube, videoteyp takip keyfini bozan…

Herkes düşüncesince mobil canlı yayın!

Gelen bilgilere mucibince bu gidişat bundan sonra değişiyor. Çünkü dünyanın ciharıyek yanından kullanıcılar, dünkü açtıkları YouTube kanallarında mobil naklen yayın desteğinin bundan sonra çalışkan bulunduğunu belirtiyor.

Kontrol ettiğimizde şimdi tamamı kanalların hakeza birlikte dayanaklık etmek almadığını da öğrendiğimizi belirtelim. Fakat YTSecurity isimli sanlı Twitter kullanıcısı 2.700 takipçiye erbap olmasına rağmen mobil platformdan naklen yayın yapabildiğini kanıtladı.

Google şimdi mevzuyla ilişik genel ağ sitesindeki detayları de güncellemiş değil. Bu nedenden hala 10.000 üyeye erbap yapılmaksızın naklen yayın yapılamayacağını tamlayan birlikte deklerasyon toprak alıyor.

Sonuç yerine şimdi Google kanadından resmi birlikte izah gelmedi fakat belli gelecek günlerde bu yaşanmış bulunan fenomen resmi birlikte izah ile duyurulacaktır sanarak düşünüyoruz. Tabii ayrımsız biçimde o resmi açıklama, yaşanmış bulunan bu durumun birlikte hatadan ibaret bulunduğunu ve düzeltildiğini de belirtebilir.

Bekleyelim ve görelim.

:: YouTube naklen yayın hizmetini kullanıyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER