Yerli uygulama dünyaya açılıyor!

0
351

Sosyal medyada şimdiki mevzularda değişik insanlarla lakırtı etmeyi muhtemel bir duruma getiren Groop; ayrımsız mevzuyu bahsetmek talip kullanıcılarını esas kimlikleriyle kalabalık birlikte biçimde konuşturan önceki ortam olma özelliği ile ayırt yaratıyor. Uygulamada moderatör çeşidinden herhangi birlikte devir gündeme layıkıyla toy madde başlıkları açılıyor. Bu madde başlıklarında 12’şerli gruplar biçiminde lakırtı ika olanağı sunuluyor.

6 ay ilkin geliştirilen ve 4 ay Kanada’da imtihan edildikten sonraları 2 aydır da Türk kullanıcılara oluşturulan Groop uygulamasında kullananların art bildirimlerine layıkıyla geliştirmeler bitmeme ediyor. Sistemde çokbilmiş algoritmalar sayesinde, benzeşim profillerdeki insanlarla eşleştirilerek ilginizi çekecek mevzularda enstantane namına lakırtı edebiliyorsunuz.

Groop’ta, imtihan evresinde bulunmasına rağmen akıbet dü ayda 10 milyonun üstünde mesaj atılırken, 15 dakikalık lakırtı böylelikle 30 binden birlikte tomar göz mihman bir duruma geldi. Bugüne denli 60 binin üstünde ferdin indirdiği pratikte herhangi birlikte başlığa Türkiye’den 530 bin el iştirak gösterildi.

1493023821_groop-chat-indir.png

Yaz aylarında Amerika ve Kanada’da kullanıma açılacak bulunan Groop uygulamasında en baş döndürücü konuşulan ve ilişik yayınlanan mevzular paradigma ve spor olurken; literatür ve bilgi de başka ilişik yayınlanan mevzular namına özen çekiyor. Üyelerinin yüzdelik 41’i bayanlardan oluşan uygulama en enerjik Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri kullanılıyor.

Bugüne denli 1 milyon TL’lik envestisman düzlük Groop uygulamasının yatırımcıları ortada Hakan Baş’la bu arada Barend Van Den Brande, Fırat İleri, Kaan Karamancı, Hüseyin Yücel, Alper Afşin Özdemir bulunuyor. Ayrıca Groop, başlama up’ların büyümelerine ivme kazandıran Facebook Start programına da benimseme edildi.

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER