Yeni nesil ödeme yöntemi PAYKWİK!

0
661

PAYKWİK İLE İLGİLİ BİLGİLER

İnternetten çok sık alışveriş yapıyor ve ödeme yöntemi olarak kredi kartı kullanıyorsanız,  ödeme konusunda artık değişim vaktinin geldiğinin farkındasınız diyebiliriz. Online alışverişler esnasında, kredi kartıyla ödeme yapma istediğimizde, kişisel bilgilerimizi ve hesap bilgilerimizi girmek ve bu şekilde internetten yapacağımız alışveriş için ödeme yapmak zorunda kalıyoruz.

Bu konuda pek çok mağduriyet yaşanmış ve bilgilerine ulaşılan pek çok insan bu durumda sıkıntıya düşmüş olduğu için, artık sanal kartların varlığı insanlara daha güvenilir geliyor. Bu da kesinlikle kişisel bilgiye ihtiyaç duyulmadan bu kartları kullanabiliyor olmamızdan kaynaklanıyor. Paykwik bu sanal kartların en çok kullanılanlarından biri olarak, özellikle çevrimiçi satın alma, oyun indirme, bahis gibi hızlı ve pratik ödeme bekleyen yerlerde genç neslin dünyada gözdesi olmuş, ülkemizde de artık hızla tanınmaya başlamıştır. Hem çabuk satın alınıp, hemen kullanıma hazır hale gelmesi, hem kişisel bir kart olmadığı için hiçbir kişisel bilgiye gerek duyulmadan, sadece satın alındığında verilen 16-18 hanelik şifreyle alışveriş yapılabilmesi yönüyle, artık kredi kartıyla online alışveriş yapma devrini de ileriki zamanlarda gölgede bırakacak bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Birçok internet sitesi ödeme yöntemi alanlarına artık ‘Paykwik ile ödeme’ yöntemini de eklemeye başlamış görünüyor. Bu sayede insanlar daha güvenilir bir ödeme yöntemi aradıklarında, Paykwik yöntemini denemektedir. Kesinlikle yasal bir sistem olup, Paykwik geçerli olan tüm yasal sitelerde de hiçbir problem yaşamadan kullanılabilmektedir. Fiziki bir kart olmayıp, tamamen elektronik bir sistem olduğundan dolayı, herhangi bir yerden fiziki olarak satın almak mümkün değildir. Yalnızca verilen kupon kodunu, kullanarak alışveriş yapmak mümkündür.

Bu karta sahip olmak için kredi kartı, banka havalesi, mobil ödeme yöntemlerinden birini kullanarak ödeme yapıp Paykwik satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Öncelikle alışveriş yapacağınız tutarı belirleyerek, Paykwik satın alacağınız siteden Paykwik fiyatları alanına girerek, bu fiyatları kendi ülkenizin para birimine göre hesaplamanız gerekir. Bu işlem Paykwik bozdurma işlemi olarak uygulanmaktadır.

Müşteri temsilcisiyle irtibata geçerek, verilen hesap numarasına kart ücretini yatırarak, Paykwik satın alabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda da müşteri temsilcisi her konu hakkında yardımcı olacaktır. 15 dakikalık bir süre sonunda e-mail adresinize kart kodu gönderilecektir.

http://paykwik.org

TEILEN
Önceki İçerikSkolyoz Tedavisi Nedir?
Sonraki İçerikKına Neyden Yapılır

CEVAP VER