Xiaomi Mi 6 için kötü haber!

0
350

Yeni yaklaşmakta bulunan en ehemmiyetli amiral gemisi telefonlardan birinin, işlemcisi düşüncesince az buçuk hâlâ düşüt tesisat özelliklerine eş olması gerekecek üzere görünüyor. Yeni nezdinde söylenti, yaklaşmakta bulunan Xiaomi Mi 6’nın en çelimli Snapdragon 835 çipinden ziyade Qualcomm Snapdragon 821 işlemciyle başlatılabileceğini tez ediyor.

Doğrulanmamış bu rapor, Weibo toplumsal iletişim araçları hesabını kullanan adsız nezdinde fondan geliyor. Xiaomi bu tutanağı onaylamadı fakat inanması baş döndürücü çetince değil. Daha ilkin gösterilen nice rapor, Qualcomm Snapdragon 835’e eş önceki kurnaz telefonların Samsung Galaxy S8 ve S8+ olacağını ve Samsung’un tanıtımı izlem fail nezdinde iki ay süresince  bu çıpır pazarını zorda bıraktığını tez ediyor. Yeni LG G6, ayrımsız sebeple hâlâ emektar Snapdragon 821 yongasıyla sektöre sürülüyor.

1489409532_xiaomi-mi-6-camera.jpg

İyi haber, şayet gerçekten Snapdragon 835 ile güçlendirilmiş Xiaomi Mi 6’yı kabul etmek istiyorsanız, ayrımsız dedikodu şirketin kurnaz telefonun nezdinde türünü gelecekte nezdinde açıklık çiple beraberce vereceğini tez ediyor. Çok kalburüstü Mi 5 kurnaz telefonunun halefi olan Mi 6’nın, Xiaomi çeşidinden resmi olarak 6 Nisan’da açıklanacağı söylentileri dolaşıyor. Daha ilkin tasdiksiz sızıntılar, telefonun düzlem monitörü ve 4GB RAM olabileceği tez edildi. Mi 6 Pro sürümü eğmeçli nezdinde ekrana ve 6GB RAM’a eş olabilir.

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER