Work and Travel Şirketleri

1
200

Work and travel nedir ?

Work and travel Amerika hükümeti onaylı bir öğrenci değişim programıdır.Bu program sayesinde öğrenciler hem dil öğrenip hem de yeni arkadaşlıklar elde edebiliyor.Program süresinde çok sayıda ülkeden gelen öğrencilerle etkileşim içerisine giren öğrenciler başka bir ülkede yaşam şartlarını öreğnirken,belli bir iş disiplini altına girmektedirler.Work and travel programına katılmak isteyen öğrencilerin yerine getirmesi gereken bir kaç şart bulunmaktadır.

Work and  Travel Şartları Nelerdir ?

Work and travel programına katılmak isteyen kişilerin kesinlikle üniversite olması gerekmektedir.Üniversitelerin lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim veren fakülterinde eğitim alıyor olmalıdır.Genel ortalama olarak 4.00 üzerinden en az 2.00 ya da 100 üzerinden en 60 olması şartı bulunmaktadır.Belli iş kollarında kesinlikle iyi bir İngilizce seviyesi gerekmektedir.Örneğin lifeguardlık için iyi bir yüzücü olunması gerekmektedir.Sorumluluk sahibi,iş bilinci olan öğrenciler seçilmektedir.Program dahilinde vize başvuruları,oryantasyon süreçleri için kesinlikle bir danışmanlık firması ile çalışılması gerekmektedir.Yüzlerce iş ortağı ile sektöre yön veren Troy İnternational firması için https://troyint.com/ web sitesi üzerinden irtibata geçilebilmektedir.Güvenilir acente,mutlu öğrenciler için Troy hizmetinizde.

1 YORUM

  1. W&T sisteminde yerine getirilmesi gereken şartları sağladıktan sonra, işi yapmak size su gibi geliyor. Çünkü bulunduğunuz ülkenin güzellikleri insanı büyüleyip hayran bıraktırıyor. İmkanı olan ve gitmek isteyen şüphesiz Work and Travel yapmalı.

CEVAP VER