Work and Travel Nedir ? Nasıl Başvurulur ?

0
196

Troyint Work And Travel

Work and travel, öğrenciler tarafından zaman zaman tercih edilen bir programdır. Troyint ile Amerika’da hem çalışıp hem seyahat etmek için istekte bulunabilirsiniz. Troyint’in deneyimli ekibi sayesinde kabul edilmenizin en mümkün olduğu koşullarda  vize talebinde bulunursunuz.

Work And Travel Nedir?

Amerikan Birleşik Devletleri’nin resmi olarak sınırlarını belirlediği bir programdır. Böylece yasal olarak, Amerika’ya giderek çalışabilir ve yaz tatilinizi Amerika’da yaşayıp para kazanarak değerlendirebilirsiniz.

Work And Travel Karlı Bir Aktivite mi ?

Program; Amerika’da çalışarak para kazanabileceğiniz bir değişim aktivitesidir. Kazanacağınız para Amerika koşulları ve para birimine göre olduğu için, Türkiye’de çalışarak kazanacağınız paranın kat ve kat daha fazlasını work and travel programı ile hızlıca kazanabilirsiniz. Üstelik Amerika’da çalışıp para kazanırken bir yandan da İngilizcenizi geliştirecek ve Amerikan kültürünü öğreneceksiniz. Amerika’da kısa süreli yaşama fırsatını da yanında bulunduran bu program, heyecan verici ve oldukça karlı bir programdır.

Work and travel işleri genellikle garsonluk gibi işlerdir. Garsonluk denilince aklınıza karsız bir iş gelmesin. Bu koşullarında, Amerika’da garson olmak çok ciddi kazançlar sağlamanıza yardımcı olur. Amerika’da pek çok insan ilk olarak garsonluk gibi kolay bulunabilir işler yaparak para biriktirmeye ve kendilerini Amerika iş hayatına hazırlamaya başlamıştır. Siz de evde boş bir şekilde geçireceğiniz 3 aylık yaz tatili sürecinizi, Amerika’da hem çalışıp hem de tatil yapacaksınız. Bu programdan kazancınız sadece para da olmayacak.

Aynı zamanda İngilizceniz 3 ayda çok ciddi seviyelere yükselecek. Bu süreçte öğrendiğiniz İngilizcenin seviyesi sizi de şaşırtacaktır. Özellikle de farklı bir ülkede yaşama koşullarını öğrenebileceğiniz bu program sonrasında, daha uzun süreli bir vize alarak, Amerika’da çalışmaya devam etmek isteyebilirsiniz. Amerika’nın zenginliğinin sizin üzerinizde bırakacağı karlı bir iş seyahati, hem unutulmaz hatıralar bırakacak hem de güzel kazançlar elde edeceksiniz.

Nasıl Daha Kolay Vize Ve İzin Alınır?

Eğer bireysel olarak vize talebinde bulunursanız, vize alma ihtimaliniz çok yüksek olmayabilir. Bunun için deneyimli danışman firmaları ile çalışmanız önemlidir. Troyint ile vize talebinde bulunduğunuzda, çok daha fazla vize alma olasılığınız yükse k bir şekilde talepte bulunursunuz. Vize başvurunuz, Amerika konsolosluğuna bağlı olarak değişebilmektedir fakat Troyint gibi deneyimli bir firma ile başvuru yapmanız, vize alma şansınızı çok daha fazla yükseltecektir.

İletişime Geçin

Aklınıza takılabilecek tüm sorular için Troyint ile iletişime geçebilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde geri dönüş yapacaklar ve size yardımcı olacaklardır. Ayrıca web sitelerinde pek çok bilgi içeriği de bulunuyor. Böylece program hakkında pek çok bilgi edinerek kendinizi hazırlamanız konusunda daha fazla yardımcı olacaktır.Aklınıza takılan tüm soruları https://troyint.com/ web sitemizden sorabilirsiniz.

CEVAP VER