WhatsApp, yepyeni özellikler ile güncellendi!

1
24

WhatsApp’ın çağ Android platformunda OTA üstünden yayınladığı güncelleme ile emektar gestalt hususi durumunu düzene tekrardan eklediğini duyurmuştuk. WhatsApp demincek de iOS platformundaki uygulamasını hem emektar gestalt hususi durumunu aynı zamanda yeni özellikler ilaveten güncelledi.

WhatsApp'ın emektar gestalt ayrıcalığı gine kullanımda!

WhatsApp sürüm 2.17.10 ile mevrut yenilikler ortada en baş döndürücü dikakt çekeni fotoğraf dair meydana getirilen yenilik olmuş. Karanlıkta foto yahut videoteyp çekmeye çalıştığınızda kameradaki ay simgesine dokunarak ceninisakıt ışıkta üstelik net ve aydınlık kareler yaklayabiliyorsunuz.

WhatsApp 2.17.10 sürümündeki yenilikler

– Hakkımda ayrıcalığı ile, profilinizde baştan yalnızca mıhlı yerine ortak güncelleme paylaşabilirsiniz. Düzenlemek düşüncesince Ayarlar’a ve peşi sıra yanay isminize dokunun.

– Videoların indirilmesini beklemeden hemen izleyebilirsiniz. Videolar oynatılırken telefonunuza indirilmeye bitmeme edecektir. 

– Eğer karanlıkta foto yahut videoteyp kaydetmeye çalışıyorsanız, kameradaki ay simgesine dokunun.

– Bir fotoğrafı düzenlerken, 3D touch ile değişmez hususi durumunu kullanarak fotoğrafı elden kesip telefonunuzun ekranını doldurabilirsiniz.

1477897672_whatsapp-promo.png

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

1 YORUM

CEVAP VER