Turkcell TV+’tan yeni rekor!

Türkiye’de TV strateji deneyimini baştan tanımlayan Turkcell’in göstergeç platformu TV+, 4.5G’nin sevimsiz kuvvetiyle kullanıcı sayısında büyümeye bitmeme ediyor. Bir esbak seneye layıkıyla kullanıcı sayısını ikiye katlayan TV+, ıvır zıvır görüntülük göstergeç yayıncılığında önder pozisyonuna geldi.

4.5G’nin getirmiş olduğu erdemli gayret ve nitelikli kaynak pozitif yanları yardımıyla Turkcell TV+, kullanıcılarına HD kalitesinde göstergeç strateji deneyimi sunuyor. Turkcell’in sunmuş olduğu yegâne 4.5G altyapısına ek kendisine ibdai ve nitelikli içeriğini de herhangi müşterek sabık devir çoğaltan TV+’ın bu sayede hareketli izlenme payı 6 kat arttı.

Konuyla ilgilendiren değerlendirmesinde Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu: ‘’4.5G ile beraberce çokbilmiş telefon ve tablet kullanımının değişik arttığını görüyoruz. Bununla bu arada 4.5G yaşamımıza girişinin müşterek numara senesinde maaş veri tüketiminin 1.6 GB’den 5 GB seviyelerine çıktığını gözlemliyoruz. Bu rakamlar da bizlere gösteriyor ki; alıcılarımız bundan böyle alışılmış kanalizasyon hizmetinden aşırı özlük yararlanma alışkanlıklarına akıllıca sayısal servislerimizi arzu ediyor. Biz de Turkcell kendisine her insanın aradığını bulabildiği aşırı muhtelif sayısal verim ve servislerimizi müşterilerimizin zevkine sunuyoruz. Bu süreçte en çabuk büyüyen uygulamalarımızdan müşterek tanesi de Turkcell TV+ oldu.Küçük görüntülük kendisine nitelendirdiğimiz cepten ve tabletten göstergeç yayıncılığında Turkcell TV+ ile önder konumundayız. Geçen sene günce 7 zaman bulunan izlenme oranımız 4.5G’nin gelmesiyle beraberce 40-45 zaman seviyelerine yükseldi. Sadece mobilde değil iri görüntülük niteleyerek anlatım ettiğimiz evlerdeki televizyonlarda da çelimli fiber optikçi altyapımız ile TV+ standardını sunuyoruz. Bu bölgede da endamsız sürede önder iktisap etmek düşüncesince çalışmalarımızı sürdürüyoruz’’ niteleyerek konuştu.

1490362766_tv.jpg

Kaçırılan hararetli maçları ve esasen seyredilmek maksut golleri geriye alıp izleme, film ve dizileri buluta toplama kadar yenilikçi verim özellikleriyle göstergeç tadı sunan Turkcell TV+, dünyanın en kalburüstü ligi bildirme edilen İngiltere Premier Ligi’ni de kullanıcılarıyla buluşturuyor. TV+ hizmetiyle beraberce tabletinden ulusal, domestik yüzlerce kanala ek kendisine İngiltere Premier Lig maçlarını aylamak isteyenler, 4.5G ahenkli T Tablet’leriyle bu imkana kavuşuyor. Premier Lig’li TV+ paketini düzlük kullanıcılar, bire müşterek sürede TV+ erişiminde kullanacakları 5 GB internetin de sahibi kendisine karşılaşma coşkusunu diledikleri yerde doyasıya yaşıyor.

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir