Tesla Model S 60 artık üretilmeyecek!

0
411

Tesla yetkililerin aldığı karara göre, Tesla Model S 60 ve 60D modelinin üretimi durdurulacak. Peki yetkililer bu ehemmiyetli sonucu illet aldı?

Tesla Model 3'ün prototipi göründü!

Tesla Model 3’ün prototipi göründü!

Tesla, Model 3 düşüncesince sınav çalışmalarına bitmeme ediyor. Bu sınav aşamalarından indinde kaynak yakalayan…

Tesla Model S 60 üretimi durduruldu!

Yetkililerin aldığı karara göre, Tesla Model S 60 düşüncesince ısmarlama alımlarını durduracak. Alınan bu karardaki en iri etken ise, Tesla Model S 60‘ın öteki modellere layıkıyla hâlâ az yeğleme edilmesinden dolayı, ısmarlama edinmeyi durduracakları açıklandı.

Tesla‘nın şu anne denli satışa çıkartacağı en ehven manken olan, Model 3 ile baş başa sürücülerin karşısına hâlâ çok alternatif ile çıkma olan Tesla, bu alternatifleri düşürmek istiyor.

17-03/19/tesla-model-s60-uretilmeyecek-shiftdelete-1489915537.jpg

Tesla Model S 75‘e eş bedel indinde manken bulunan S60‘ın üretimini durdurarak, anahtar alternatifleri ortada küsurat sürücülerin kafasındaki karışıklığı mâni olmak düşüncesince hakeza indinde değişmeyen aldıklarını açıklanan yetkililer, 16 Nisan 2017‘ye denli S 60 düşüncesince ısmarlama almaya bitmeme edecek.

Yaşanan bu gelişmeler ile birlikte, Tesla‘nın yeni antre seviyesindeki modeli ise S 75 olacak. Model S 60 ile ortada hoppadak yazılımsal indinde ayırt bulunan, S 75‘in antre seviyesi olması ve S 60’üretimi durdurulması, elhasıl Tesla‘yı sağlam çok etkilemeyecektir.

:: Tesla’nın bu hamlesi kendisince ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER