Street Fighter V karakterleri mobil oyuna geliyor!

0
495

Netmarble, hareketli RPG Seven Knights’ın CAPCOM’un hayvan dövüş oyunu Street Fighter V ile kuma hissedar çalışmaya imza attığını duyurdu.

Bu güncellemeyle beraberce Seven Knights’a, SStreet Fighter V’in pop karakterleri RYU, CHUN-LI, KARIN, NECALLI ve AKUMA katılıyor. Hareketleri ve aut görünümleri orijinallerine makul adına tasarlanan bu iptidai karakter, iptidai ve altı kuzey versiyonlarıyla takımların yıldızı olacak ve oyunlar arasındaki işbirliğinin önemini vurgulayacak.

Oyuncular karakterlerin öyküsünü rehberden öğrenebilecekler ve bu işbirliğine hususi adına tasarlanan kostümler sebebiyle oyunu şimdi da ahenkli bir duruma getirebilecekler.

Bu işbirliğinin şerefine Netmarble, dü hafta sürecek bulunan hissedar aktiflik düzenliyor ve oyuna antre özne kâffesi oyunculara 5 Yıldız Street Fighter V Kahraman Çağırma Bileti bağış ediyor.

Arena, Macera ve Kale Kuşatması üzere türlü oyun içeriklerine katılanlar 5 Yıldız Street Fighter V Kahraman Seçici’nin yanı esna değme cins takım ve hisse senedi materyali bulunan elementler de elde edebilecek.

Bu işbirliğinin şerefine Seven Knights, önümüzdeki dü hafta düşüncesince hep üç zindan anahtar ve kâffesi katılımcılara ortaklık karakterleri düşüncesince aksesuarlar verecek.

Google Play Store
App Store

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER