Samsung’un 2017 QLED TV serisi sertifika aldı

0
463

Samsung Electronics, 2017 QLED TV serisinin UHD Alliance (UHDA) çeşidinden ULTRA HD PREMIUM™ sertifikası aldığını duyurdu. Sertifika Q9, Q8 ve Q7 modelleri de karışma edinmek kıl payı 2017 QLED TV portföyünü kapsıyor.

UHDA’nın ULTRA HD PREMIUM logosu, 4K çözünürlük, faziletli devim bilimi espaslı görüntüleme (HDR) ve degaje nitelik tayfı sahalarında sert başarım ölçütlerini karşılayan yahut aşan ürünleri ve hizmetleri tanımlıyor. Bu özellikler; televizyonların, UHD Blu-ray oynatıcıları kadar mazruf oynatıcıların ve gayrı harici aygıtların içinde ne olduğu kâffesi zenginliğiyle görüntülemelerine imkân tanıyarak, nihai tüketicilerin habitat odalarında henüz akla yatkın birlikte mazruf deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

1490341181_14903395321483600211ces2017qled.jpg

CES 2017’de tanıtılan Samsung QLED TV serisi, DCI-P3 nitelik bölgesini akla yatkın biçimde yayınlayan faziletli derecede geliştirilmiş nitelik performansına ve dünyada birlikte önce bulunan yüzdelik 100 renk kütlesi oluşturabilme niteliğine sahip. Bu, acemi QLED TV’lerin, kâffesi renkleri gelişigüzel gösteriş seviyesinde gösterebildiği anlamına geliyor. Hatta UHDA gerekliliklerini de aşan birlikte biçimde QLED’nin doruk parlaklığında üstelik en ıvır zıvır farklılıklar görülebiliyor. Bu atılım, Samsung’un TV’nin anadan görme TV’lere nazaran aşırı henüz birlikte tomar detay ve ehemmiyetli seviyede geliştirilmiş birlikte nitelik yelpazesini oluşturabilmesini beklenir kılan acemi esrar Quantum Dot materyalini kullanmasıyla beklenir oluyor. Dünyanın ciharıyek tarafındaki nihai tüketicilerin en ehemmiyetli önceliği kaynak kalitesiyken, Samsung’un 2017 QLED TV’leri, gine ev eğlencesinde birlikte ayrıksı atılımı temessül ediyor.

UHDA, aralarında önde mevrut film stüdyoları, mahveden elektroniği üreticileri ve mazruf distribütörleri da mevcut 50’den birlikte tomar organ firmadan oluşan toptan birlikte bütünlük olup, Ultra HD ekosistemini ve Ultra HD teknolojisinin faydalarını yükseltmek ve isteklendirme eylemek düşüncesince kurulmuştur. Birlik ayrıca, nihai tüketicilerin yeniden sonradan kesintisiz, bütünleşmiş ve faziletli nitelikli birlikte UHD ekosistemi oluşturmalarına araştırma görevlisi olmaya da odaklanıyor.

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER