Samsung’dan yüz tanıma ile ödeme sistemi!

0
397

Samsung’un 29 Mart tarihinde tanıtılacak bulunan acemi amiral gemisi Galaxy S8 düşüncesince görülmemiş müşterek kanıt ortaya atıldı. İddialara mucibince kurnaz telefonda toprak borç yüz tanıma sistemi, Samsung Pay ile bütünleşmiş biçimde çalışacak ve ödemelerde yüz tanıma sistemi kullanılacak.

Parlak yağız Galaxy S8 görüntülendi!

Parlak yağız Galaxy S8 görüntülendi!

Galaxy S8 sızıntıları bayılmak bilmiyor. Cihazın duyurulmasına az müşterek müddet kaldığında sızdırılan…

Gelecek yüz tanıma sisteminde!

Tanıtılmasına dü hafta kabilinden müşterek müddet küsurat Galaxy S8‘in pus izi, iris ve yüz tanıma sistemlerini baş başa çalışacak müşterek biçimde kodlayan Samsung, bu sayede en emniyetli Samsung Pay deneyimini yaşatabilmeyi hedefliyor.

Özellikle taşınabilir asayiş dair yaşanmış bulunan sonuç olayların da peşi sıra sadece pus izi tarayıcıların asayiş açısından tam olmadığını ferah ferah söyleyebiliriz.

Bu nedenden Samsung’un bu hamlesinin Galaxy S8‘i rakiplerinden müşterek hamle öteye taşıyabileceğini anlatmak kusur olmayacaktır. Firma mevzuyla ilişik resmi müşterek izah yapmaktan kaçınırken, 29 Mart tarihinde gerçekleştirilecek bulunan etkinlikle baş başa bu iddiaların doğruluğu da ortaya çıkmak olacak.

:: Samsung’un bu hamlesini nite değerlendiriyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER