Samsung’dan Galaxy S8’e özel Power Bank!

0
111

Samsung, 29 Mart tarihinde tanıtımını gerçekleştirdiği Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modeli düşüncesince hazırlıklarını sürdürürken, toy amiral gemisi ile baş başa satışa sunmuş olacağı aksesuarlar ortaya çıkmaya bitmeme ediyor.

Galaxy S8 kendisince tamamı detaylar!

Galaxy S8 kendisince tamamı detaylar!

Samsung, toy amiral gemisi Galaxy S8 modelini Unpacked etkinliğinde tanıtacak. Peki, Galaxy S8…

Geçtiğimiz aylarda Harman International‘ı satın meydan Samsung’un Galaxy S8 ile baş başa kullanıcılara sunmuş olacağı AKG kulaklıkların ardından, bu kere toy müşterek taşınabilir şarj cihazı ( Power Bank ) ortaya çıktı.

5100 mAh kapasiteli toy Samsung Power Bank!

5100 mAh kapasiteye ve 15 Watt çabuk şarj desteğine erbap bulunan EB-PG950 manken numaralı ( Galaxy S8’in manken numarası ise SM-G950 ) taşınabilir şarj cihazı, USB Type-C girişine ev sahipliği yapıyor.

17-03/22/samsung-power-bank.jpg

Galaxy S8’in pil kapasitesin 3250 mAh, Galaxy S8 Plus’ın bataryasının ise 3500 mAh kapasiteli olacağını cezaevi uğrunda bulundurduğumuzda Samsung, toy taşınabilir şarj cihazı ile kullananların Galaxy S8’i enikonu çabuk müşterek biçimde şarj edebilmesini sağlayacak.

Tabi, Samsung’un karşısında taşınabilir şarj cihazı dair 10000 ve 20000 mAh kapasiteli modellere erbap bulunan TP-Link, Xiaomi vb. markaların olduğunu cezaevi uğrunda bulundurmak gerekliyor.

:: Samsung’un toy 5100 mAh kapasiteli taşınabilir şarj cihazı kendisince ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER