Samsung Gear S3 Classic için LTE sürprizi!

0
521

Samsung, geçtiğimiz sene satışa sunduğu Gear S3 Classic ve Gear S3 Frontier manken zeki saatleri ile kullananların takdirini kazanmayı başarırken, Frontier modelinin LTE desteğine eş bulunan müşterek versiyonunuda kullanıcılar ile buluşturdu.

Samsung Gear S3 Frontier inceleme

Samsung Gear S3 Frontier inceleme

Samsung Gear S3 Frontier imtihan merkezimizde! Samsung’un dünkü döl zeki saatinin iptila edilen…

LTE bağlantısına eş olan Gear S3 Frontier modeli ile kullanıcılar, zeki telefona ister kalmadan kontrol ve mesajlaşma üzere işlemleri aracısız zeki sayaç üstünden gerçekleştirebiliyorlar.

Gear S3 Classic LTE modeli yolda!

Kullanıcılardan mevrut dip talebi delik gerisi edemeyen Samsung, çağ Gear S3 Classic modelininde LTE desteğine eş bulunan müşterek versiyonu üstünde çalıştığının müjdesini verdi.

17-03/24/gear-s3-classic-16.jpg

İlk evrede ABD’nin en şişman operatörlerinden AT&T, T-Mobile ve Verizon kabilinden satışa sunulduktan sonraları evren genelinde kullanıcılar ile buluşacak bulunan Gear S3 Classic LTE modelinin fiyatı, depar belgesi tarihi ve ülkemize gelip gelmeyeceği daha bilinmiyor.

Tahminler ise, LTE desteğine eş bulunan modelin gayrimenkul haricinde kestirmece 50 dolarlık müşterek ayırt ile satılacağı yönünde.

Ayrıca, kullananların dahili LTE bağlantısı zımnında akıllı saatin batarya ömründe, LTE desteği yok modellere gereğince ağır müşterek düşme yaşandığını delik uğrunda bulundurması gerekiyor.

:: Sizce, zeki saatlerin dahili LTE bağlantısına eş olması gerekiyor mu?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER