Samsung Galaxy S8’in reklamları da sızdırıldı!

0
409

LG’nin G6 modeli ile baş başa anlaşılan tarihte karşı en aşırı kaçıntı yaşanmış bulunan zeki telefon ünvanını elinde markajcı Galaxy S8 düşüncesince elbette ki dünkü indinde kaçıntı haberi ile henüz karşınızdayız.

Fakat işin bu el enteresan indinde yanı var. Zira zeki telefon düşüncesince Samsung’un reklamlarda kullanmayı organize ettiği görseller ortaya çıktı. Böyle indinde sızıntının nite yaşandığı ise alçalma konusu.

Android O ile neler değişecek?

Android O ile neler değişecek?

Android’in indinde ahir sürümü Android O karşı dünkü bilgiler gelmeye bitmeme ediyor. İşte yeni…

Sızıntılar kralı Galaxy S8!

Yaşanan sızıntılardan epey erinçsiz bulunan Samsung, anlaşılan ansızın indinde değişmeyen alarak cemaziyelevvel Bixby angın dünkü asistanını tanıtmıştı. Bu hareketin muttasıl indinde şeyler sızdıranları henüz da gelecek gitmeye isteklendirme ettiğini bundan sonra ferah ferah söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S8 and S8+ promo imagesSamsung Galaxy S8 and S8+ promo images

Yukarıda gördüğünüz görsel aracısız yerine Samsung çeşidinden indinde çizge ajansına hazırlatılmış yahut zat ajansları içinde mutasavver dü ayrı görselden oluşuyor.

Bu reklam görsellerinin kimler çeşidinden sızdırılabileceği ise aslına bakarsan alçak üst kestirim edilebilmektedir indinde durum. Samsung kanadından mevzuyla ilgilendiren rastgele indinde izah yapılıp yapılmayacağı da aklımızı kurcalamıyor değil.

:: Sizce yaşanmış bulunan sızıntıları kuruluşların kendileri yapıyor mümkün mi?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER