Samsung Galaxy S8 ve S8+ basın görselleri

0
435

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, akıbet zamanların en aşırı sızdırılan zeki telefonlarından bir tanesi oldu. Uzun ortak aradan sonraları binnetice Samsung, gelecek hafta toy amiral gemisi modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ı yöntemince duyuru edecek.

Her dü telefon kendisince da bilim ve sahneler çabucak gelmeye bitmeme ediyor. Şimdi de telefonların matbuat görselleri sızdırıldı. Görsellerde de göreceğiniz kabilinden tek bilinçlilik tansık değil. Şimdiye denli sızdırılan görsellerdeki tasarımın uygun benzeri diyebiliriz.

1490080626_01.jpg

Oldukça uslu çerçeveler, yazma görüntülük köşeleri, mukavves kenarlar, Bixby düşüncesince sol taraftaki arttırma çapraz ve başkaca fevkani şişman alıcı ve anten dizisini hâlâ eski kaçıntı görsellerde de görmüştük. Ayrıca eski sızıntılarla bire ortak şekilde, cihazların uğrunda fiziki Ana Sayfa düğmesi, kapasitif Geri ve Son İşlem düğmeleri ve Samsung logosu eksik

Galaxy S8, 5.8 inç dokunmatik ekrana sahipken, Galaxy S8+ 6.2 inç büyüklüğünde görüntülük ile geliyor. Her ikisi de Süper AMOLED görüntülük ve 18.5:9 en destan oranında ortak ekrana eş olacak. Snapdragon 835 yahut Exynos 8895 işlemciler, yayımlanan telefonlara kuvvet sağlayacak ve pus izi tarayıcının toy yerinin indinde efdal fps videoteyp pırtı durumuna eş 12 MP art alıcı görmeyi bekliyoruz.  Standart modeli 3.000 mAh pile sahipken, hâlâ şişman Galaxy S8+ modeli ise 3.500 mAh batarya ile gelecek. Her dü cihazda ortak USB Type-C portu ile beraberce 64GB ambarlama piyasası olacak. 

Bunların yanısıra telefonun lansman filmi de Twitter üstünden yayınlandı.

Aşağıda ve ahir sayfalarda Galaxy S8 ve Galaxy S8+ matbuat görsellerini inceleyebilirsiniz.

1490080642_02.jpg

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER