Samsung Bixby’nin ilk görüntüleri sızdırıldı!

0
446

Samsung‘un bu sene Galaxy S8 ile kullanıcılara sunmuş olacağı sanal asistanı, Bixby üzerine yeni detaylar gelmeye bitmeme ediyor.

Samsung Bixby resmi yerine açıklandı!

Samsung Bixy resmi yerine açıklandı!

Samsung, geçenlerde tanıtacağı Galaxy S8’den başlayarak yeni cihazlarında kullanacağı yeni ve akıllı…

 Samsung Bixby üzerine nezdinde videoteyp paylaşıldı!

Uzun zamandır dedikodu olup bitenleri ile gündemde olan Samsung’un yeni sanal asistanı Bixby, üzerine yeni sızıntılar ortaya çıkmaya bitmeme ediyor.

Yaklaşık nezdinde hafta sonraları tüketicilere sunulacak bulunan Galaxy S8 ile baş başa kullananların karşısına çıkma bulunan Bixby, rakiplerinin karşısına enine boyuna iddialı nezdinde vakfe sergiliyor.

Siri ve Alexa’ya huzur rakip olacak olan Bixby ile ait nezdinde videoteyp sızdırıldı. Yayınlanan videoteyp ile Samsung‘un yeni sanal asistanını görmekteyiz.

17-03/22/samsung-bixby-shiftdelete-1490201008.jpg

Fakat gösterilen videonun kalitesinin  düşük olmasından dolayı, Bixby‘nin arayüzü tasarımını anlamakta sıkıntı çekmekteyiz. Ancak gösterilen videoda gördüğümüz gibi, yeni sanal asistan pus dokunuşlarına layıkıyla değişik tepkiler veriyor.

Sızdırılan videoda, dört dörtlük yerine anlaşılmasa da sol fevk köşede Bixby  logosunu görmekteyiz. Henüz bu görüntülerin asıl mi, yok ise değil mi bilinmiyor. Fakat ilerleyici günlerde Samsung yetkilileri bu sahneler üzerine resmi nezdinde izah yapması bekleniyor.

:: Samsung Bixy üzerine ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER