Samsung Bixby resmi olarak açıklandı!

0
456

Samsung levent boylu süredir gündemde bulunan sanal asistan Bixby‘i yöntemince açıkladı. Galaxy S8′in en ehemmiyetli özelliklerinden bir tanesi bulunan Bixby, Samsung’un bundan ahir ortak aşırı ürününde toprak alarak kullanıcılara şişman kolaylıklar sağlayacak.

Galaxy S8 tutarları anlaşılan oldu!

Galaxy S8 tutarları anlaşılan oldu!

Galaxy S8 düşüncesince ortaya çıkan akıbet verilerle hem nitelik alternatifleri bununla beraber Avrupa tutarları belli…

Diğer sanal asistanlardan ayrımlı olacak!

Samsung, Bixby‘nin Siri ve Cortana kabil sanal asistanlardan ayrımlı olacağını ve uygulamalara dikçe bütünleşmiş olacağını söyledi. Bixby, sadece ortak birçok seçili fariza yerine, ortak uygulamanın anadan görme dokunmatik komutları kullanarak gerçekleştirebildiği elden çabucak rastgele rolü destekleyebilecek.

Kullanıcılar Bixby desteği bulunan ortak uygulamayı kullanırken kolaylıkla Bixby’e ulaşabilecekler. Uygulama zarfında dokunmatik ve ya ünlü adına Bixby ile etkileşime geçilebilecek.

Samsung, Bixby’nin kalık bilim içeren komutları anlaması ve rolü en dobra biçimde yürütebilmesi düşüncesince kullanıcılardan elan ortak tomar bilim vermesini ve ya rolü ağır ağır anlatmalarını isteyeceğini söyledi.

17-03/20/samsung-bixby-shiftdelete.jpg
Bixby, Galaxy S8’in sol tarafında hususi ortak düğmeye cemaat olacak. Böylece telefonun kullanması kesintiye uğramadan kolaylıkla Bixby’e ulaşım sağlanabilecek.

Bixby başlangıçta Galaxy S8‘e hususi olacak ve on sayı uygulama ile hudutlu olacak. Daha sonraları ise üçüncü tümen uygulamalara açılacak. Samsung, Bixby’i ağır ağır gayrı çokbilmiş telefonlarına, TV’lere, giyilebilir cihazlara ve iklimleme cihazı kabil gayrı ürünlerine de bütünleşmiş edecek.

:: Bixby üzerine ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER