Sadece 50 adet üretilecek lüks tekne

0
219

Kormaran şirketinin üretti K7 isminde lüks tekne katamaran, trimaran yahut hidrofilata botuna dönüşebiliyor. Farklı kullanma nitelikleri ve üstünde elektronik beyin modülleri mevcut K7, dizaynı ve sınırlanmış sayıda üretimi ile özen çekiyor.

Saniyede 5 trilyon rubai yakalan kamera!

Saniyede 5 trilyok rubai eline geçiren kamera!

Telefon kameranızın dakikada birçok rubai yakalayabildiğini biliyor musunuz? Yeni faziletli performanslı…

Su direncini yüzdelik 80 azaltıyor

Yaklaşık 7 metrelik momentum motoru, cereyan halindeyken de pilotun kırılan manipülasyon ahenk sağlıyor. Tekne, karbon elyaf ve paslanmaz polat hidrolik silindirlerden yapım edilerek ehemmiyetli müşterek kuvvet emişi ve hâlâ ferah müşterek tasarım sağlanmış. Kormaran’ın Formula 1 arabalarına eğik yapısı, teknenin konfigürasyonunun su direncini yüzdelik 80’e denli azaltıyor.

17-05/05/kormaran-k7-tekne-tasarimi-shiftdelete.jpg

Deri iç mekan ve abiye müşterek dahili elektronik beyin sistemi de lüks tekne kullanma ferahlığı sunuyor. Ayrıca dayanabilir kelebek kapıların açılmasıyla açık düzlük yaratılıyor.

K7 başkaca delici motosiklet performansına sahip. Deniz botu yerine uygulandığında kısaca 91 km/saat ve hidrofoil yerine uygulandığında ise 74 km/saat hıza ulaşabiliyor.

Şirket K7’den hemen 50 adet üretmeyi planlıyor. Her müşteri düşüncesince özelleştirilebilir üretim yapılabileceği belirtiliyor. Teknenin kısaca 1.3 milyon2.7 milyon dolar aralığın mütebeddil eder etiketi olacak.

:: Teknenin fiyatı kendince görüşlerinizi alalım.

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER