Restoran Adisyon Yazilim Sistemi

0
653

ADİSYON SİSTEMİ

Yazılım sektörünün her iş kolunda sürekli olarak büyüyüp genişlemesi ile bir çok işletme, cafe, restoran teknolojiye ayak uydurmaya başlamıştır. Günümüz dijital çağında artık Café, restoran, büyük küçük tüm işletmelerin kullandığı bir otomasyon sistemi vardır. Bu otomasyon sistemlerinin en karlısı ve süreci en hızlı biçimde yönetmenizi sağlayan Adisyon Sistemleridir. Bu Adisyon Sistemi hem müşteri hem de işveren açısından oldukça kullanışlıdır. Şöyle ki genel olarak cafelerde, restoran her ne kadar garsonlar tarafından kağıt usulü el ile yazarak siparişler ve hesap alınsa bile mutalaka aralarında unutulan, söylenmeyen siparişler oluyor. Yoğun zamanlarda ise hesap ve sipariş alım-ödeme kısımlarında ise bir hayli zaman kazandırıyor. Bütün bunlara ek olarak bu süreç içerisinde hesabı, siparişi takip edecek personele de ihtiyaç duyulmaması en büyük avantajlardan birisi.

ADİSYON PROGRAMI

İşletmenizin sahip olacağı bir Adisyon Programının her yönden olumlu geri dönüşler alacağı ve iş yükünüzü ciddi anlamda düşüreceği büyük bir gerçek. Adisyon Programı ile hızlı bir şekilde siparişleri alabilir ve tek bir program üzerinden işletmenizin bütün servislerini rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Tüm cihazlar aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz. Satışları, gelir gider tablonuzu gibi bütün sisteminizi takip edebilir ve müdahele edebilirsiniz. Kaç adet işletmeniz olursa olsun istediğiniz her an istediğiniz her yerden ulaşım sağlayabilir ve kontrol edebilrisiniz. Gerektiği durumlarda ise müdahele edebilirsiniz. Bu program sayesinde bir çok iş yükünden tasarruf etmiş olursunuz, aylık olarak cironuz artmasa bile bu tasarruflarınız sayesinde giderek artan bir kar elde etmiş olursunuz.

Restoran Sistemleri

Yıllardır insanların en sakin ve dinlendiği yerler olarak belirlenen restoran ve cafelerde artık teknolojininde ilerlemesiyle kendilerine özel sistemleri bulunmakta. Bu Restoran Sistemleri çalışanın yükünü hafifletip işverenin ise kontrol edememe durumu ve endişelerini ortadan kaldırmaktadır. Restoran Sistemleri sayesinde İşveren işletmesinin tüm güncel durumunu, siparişlerini, faturlandırma işlerimlerini ve ödeme işlemlerini direkt olarak kontrol altına alabilmektedir. İlkesi müşteri memnuniyeti olan her restoran sahibi ve işletmecisinin sahip olduğu bu sistemler büyük ölçüde memnuniyet sağlamaktadır. İşletmenin yoğun olduğu saatlerde sipariş alımında veya ödemesinde, bunlara ek olarak rezervasyon için tüm detayların kolayca bulunabilmesinde, Tek işlem içerisinde hem ödeme hem de faturalandırma kolaylıkla yapabilmesi gibi müşterilerinizi bir çok ufak tefek can sıkıcı durumdan kurtaracak yollara sahiptir.
0850 644 25 22 

CEVAP VER