PS Plus’ın ücretsiz Nisan oyunu sızdı!

0
427

İlk PS Plus Nisan 2017 parasız oyunu açıklandı. 4 Nisan’dan itibaren PlayStation Plus aboneleri, God of War‘un yaratıcısından, dünkü PS4 oyununu Drawn to Death anlı şanlı oyunu parasız indirebilecekler. Sony genel anlamda indirimleri eski ayın akıbet haftası açıklıyor. Eminiz ki PlayStation Plus malikleri başka oyunları öğrenmeyi iple çekiyor. 

1490035567_drawn-to-death-ps-plus-april-2017-865004.jpg

Drawn to Death tamamen ortak ortaöğretim öğrencisinin defter sayfalarında güzeşte ortak gaip atıcı oyunu. 

Sfenks Görevleri: Gizemli Sfenksleri uyandırın ve sekiz harp odaklı bilmeceyi çözüp çözemeyeceğinizi görün. Çözülen gelişigüzel muamma düşüncesince dünkü ortak tabanca yahut dünkü ortak düzem ile ödüllendirileceksiniz.

Karakter Merkezli Görevler: Oyuncular, karakterleri seviyelendirmenin yanı sıra, altı ayrımlı karakterin gelişigüzel birinde 15 gelişim meşbu rolü oynama şansına da erbap olacaklar. En sevdiğiniz karakterler arasından yolunuzu tuttuğunuzda kostümler kazanın. Tüm cibilliyet görevlerini adına getirin ve Volcano God ile beniz yüze gelin!

1490035579_drawn-to-death-1.jpg

Gizem Kutular: The Drawn To Death Gizemli Kutular delicesine üretken cibilliyet giysileri ile dolu. Online adına üç karşılaşma oynayarak emeksiz Gizemli Kutu kendisince ve şimdi sonradan harp dalında uyguladığınız gelişigüzel 150 kanlı düşüncesince Gizemli Kutu kazanın!

1490035607_drawn-to-death20151202154557.jpg

Kule’ye Tırmanın: The Drawn To Death kulesi, ışıksız peri masalları üstüne oturmuş ve sıralanmış modda oynuyorsanız, ulaştığınız gelişigüzel katla ortak yukarı kata çıkacak şansınızı arttırıyorsunuz. 

Insane Mystery Special Offer: Oyunun sürprizlerini duman etmek istemiyorum o sebepten Düşmanlarımı namevcut et ve hayatım … senin! diyorum. 

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER