Okul Tasarımında Yenilik Var!

 Okul Tasarımı Okul kıyafetlerinin daha yenilikçi, rahat, özgür, modern ve kaliteli olması için hizmet veren bir firma. Okul yönetimleri, veliler ve okul-aile birlikleri için detaylı bilgiler sunan Okul Tasarımına Ait kurumsal web sitesi artık İngilizce!

okultasarimi.com üzerinden yerli okullara hizmet veren firma okultasarimi.com/en  ile İngilizce sitesini faaliyete geçirerek artık yurt dışındaki okullara da hizmet vermeye başladı!

 

Moda Yabancı Okullara da Taşınıyor!

 

Tam gün öğretim veren okullar için tasarladığımız koleksiyonlar; işlevsellik, modern çizgiler, ihtiyaçlar ve rahatlık ön planda tutularak hazırlanır. Gün boyu süren sosyal aktiviteler, dersler ve etüt saatlerinde mevsim şartlarına uygun olarak kullanılacak farklı kombinler, kurumsal renkler ve güncel moda trendleri dikkate alınarak hazırlanır.

 

Okul renkleriyle uyumlu olan kombinler, çocukların gün boyu ihtiyaç duydukları enerjiye sahip olmaları için özenle belirlenir. Gençlerin ne istediğini iyi bilen ve konusunda deneyimli ekiplerimiz, özel çözümleriyle iddialı koleksiyonlar hazırlar.

 

Okula Özel Kıyafetlerin Hazırlık Süreci

 

Okulların mevcut şartlarının tespit edileceği görüşme toplantılarında; istekler ve ihtiyaçlar ayrı ayrı belirlenir. Öğrenci sayısından yaş aralığına kadar her bir detay üzerinde yapılacak titiz çalışmaların sonucunda okul vizyonuna uygun ve öğrencilerin zevke kullanacağı parçaların tasarlanması işlemine geçilir.

 

Yaklaşık 15 gün süren bu çalışmalar sırasında fikir alışverişi devam eder. Klasik kıyafet ihtiyaçlarına ek olarak hazırlanacak aksesuar, kırtasiye, spor giyim ve çanta alternatifleri öğrencilerin kendilerini farklı hissetmeleri için ideal bir motivasyon aracıdır. Kendilerini serbest giyinmiş kadar rahat hissedecek çocuk ve gençler aynı zamanda okullarına karşı aidiyet duygusunu da yeterli bir şekilde hisseder.

 

Okul açılış dönemlerinden önce tamamlanacak tüm hazırlıklar sezon boyunca özel günler için de yeni ve ilave ürün tedariğiyle öğrencilerin heyecanının bütün eğitim-öğretim yılına yayılması için kullanılabilir. Klasik bir görüntüden uzak ancak yine de kurumsal bütünlüğü koruyacak şekilde hazırlanacak koleksiyonlar eşliğinde görsel eksikler tamamlanabilir.

 

Öğrenciler İçin Ciddi Bir Motivasyon Kaynağı Olan Kıyafetler

 

Günümüz gençleri için son derece önemli olan okul kıyafet tercihi, kendini rahat hisseden çocukların derslere olan ilgisinin artmasına yardımcı olur. Moda trendlerinde etkilenerek hazırlanan koleksiyonlar, öğrencilerin sıradanlıktan kurtulmasını ve yaratıcı fikirleri günlük hayatlarında net bir şekilde ortaya çıkarmalarını destekler. okultasarimi.com/en üzerinden İngilizce olarak verdiğimiz hizmetler hakkında yeterli bilgiye sahip olabilir ve kafanızda şekillendiremediğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz.

school uniforms

Okul Tasarımında Yenilik Var!” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir