Motorola’dan Apple’a taş geldi!

0
419

Dün Apple’ın tanıttığı acemi iPad’ler ve iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın kırmızı rengi iyice uyanıklık çekiciydi. Fakat bu lansman esnasında cihazın ne devletlerde satışa sunulacağına dayanıklı değinilmemişti. Bugün bu gestalt değişti ve Apple’ın acemi iPhone rengini Çin’de de satışa sunmuş olacağı ortaya çıktı.

Google Haritalarda pozisyon paylaşma dönemi başlıyor!

Motorola’dan Apple’a gönderme!

Bu duyurunun peşi sıra Motorola kanadından da enteresan müşterek gönderme yapılmış oldu ve “Always Red” kısaca “Daima Kırmızı” başlığıyla bugüne derece satışa verilen kırmızı mülevven Motorola cihazların görsellerinin arazi almış olduğu müşterek afiş hazırlandı.

Tabii Motorola’nın gösterdiği cihazların bazılarının kırmızı renge sadece art kapağını dönmek aracılığıyla erişebildiğini de hatırlatmamız gerek. mesela Moto Z modeli bunlardan biri.

17-03/23/motorola.png

Gönderme bununla da hudutlu kalmadı. Motorola’nın sahibi yerine adlandırabileceğimiz Lenovo, Weibo üstünde paylaşılan görselin dibine müşterek değerlendirme göndererek, “Birileri yüzümü imitasyon etti, ötekiler ürünlerimi imitasyon ediyor. Fakat zevklerimizi imitasyon etmeniz imkansız!” cümlelerini sarfetti.

Ayrıca Lenovo, bu görseli paylaşan takipçilerinin Power Pack Micro modeli müşterek power bank kazanabileceğini söyleyerek işi müşterek aşama henüz öteye götürdü.

:: Lenovo’nun bu hamlesi üzerine ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER