Microsoft’un yeni uygulaması To-Do çıktı!

0
472

Microsoft‘un günce analizör düşüncesince geliştirmiş bulunduğu To-Do uygulaması, App Store, Google Play Store ve Windows Store‘daki yerini aldık. Oldukça elverişli ortak arayüze eş bulunan Microsoft To-Do, kurnaz kaziye özelliğiyle ön plana çıkıyor. Akıllı teklif özelliğiyle herhangi ortak çağ yapılması müstelzim görevleri uygulama kendiliğinden yerine size öneriyor.

PC ve hareketli cihazlar ortada senkronize ortak halde etkin Microsoft To-Do ile günlük, haftalık yahut salname yerine işaretlemeniz müstelzim yapılacak işleriniz varsa, herhangi ortak bir tanesini herhangi ortak seferinde hatırlatmamız düşüncesince yinelenen sonuç tarihler ayarlayabilirsiniz.

1492690289_microsoft-to-do.jpg

Ayrıca, yapılacak herhangi ortak işinize adreslerden kıraat etmek dilediğiniz kitaplara yahut en sevdiğiniz kafenin web sitesine denli hepsi bilgileri ekleyebilir ve To-Do’yu ortak not kabul etme uygulaması yerine kullanabilirsiniz. Tüm görev ve notlarınızı yegâne ortak yerde biriktirerek elan fazlasını başarabilirsiniz.

Ücretsiz verilen Microsoft To-Do uygulamasını kıymetlendirmek düşüncesince Microsoft hesabınızın olması gerekiyor. Uygulamayı aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Microsoft To-Do indir

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER