Microsoft, Tim Cook’u kızdırdı!

0
430

Microsoft ile Apple CEO’su Tim Cook arasındaki sürtüşmelerin birlikte yenisi henüz geçtiğimiz günlerde eklendi. Daha önce Microsoft Surface tabletler ile ilişik frijider ve tost makinesini birleştirmek kullanıcıları bahtiyar etmez halinde birlikte izah eden Tim Cook, Microsoft’u hayli kızdırmıştı.

Surface Pro 4 ortadan kaldırıldı!

Microsoft ise geçtiğimiz günlerde Çin Geliştirme Forum’u ünlü birlikte aktiflik düşüncesince 300 adet Surface Pro 4 tablet sağlamıştı ve bu etkinliğin katılımcılarından birisi de Tim Cook’tu.

Katılımcıların Office uygulamalarını kullanımı ve elektronik yolla istifham sorması düşüncesince yerleştirilen Surface Pro 4 tabletler, birtakım katılımcıları ve Tim Cook’u hayli kızdırdı.

Etkinliğin ortaya çıkan fotoğraflarına göre, bir çok katılımcı Surface Pro 4 tabletlerin yerini değiştirdi, ayrıca birtakımı tabletleri fırlattı.

17-03/21/c7ve4oevoaavnve0.jpg

Tim Cook’un Microsoft Surface Pro 4 tabletlere ne icra ettiği ortaya çıkmasa da adının beraberinde arazi düzlük Surface Pro 4 fotoğrafı toplumsal medyada hayli fenomen oldu.

Aslında bu fenomen Tim Cook’un evvel kat birlikte Windows işletim dizgeli birlikte ürünle taraf yana bulunduğu evvel fenomen değil. Daha evvela Mac Pro üretiminin fotoğrafını Twitter’da paylaşan Tim Cook, Windows işletim sistemi ile etkin Mac bilgisayarları ayırt etmeden ortaya çıkarmıştı.

::Sizce Microsoft yahut Apple mamüllerinden hangisi henüz güzel ?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER