Lomo’Instant Automat Glass Magellan satışta!

0
454

Lomography tutkunlarına özel Lomo’Instant Automat Glass Magellan foto makinesi ahit satışa sunuldu. Farkını ortaya ayırmak arzu edenler düşüncesince geliştirilen Lomo’Instant Automat Glass Magellan ile birbirinden mülevven fotoğraflar çekebilirsiniz.

Lomo’Instant Automat Glass geniş açılı cıncık lense ehil ilk şipşak fotoğraf makinesi. Dört grupta altı elementten oluşan çok tabakalı lens, yansımaları önlemek için özel adına tasarlandı, bu da cep boyutundaki baskıların çok elan enerjik elvan ve güzel, acı detaylar içerecek demek.

38mm mihrak uzaklığı ile Lomo’Instant Automat Glass piyasadaki en geniş mihrak uzaklığına ehil bulunan makine, doğrusu herhangi ortak fotoğrafına çok elan çok ayrıntı sığdırabilirsiniz.

1489744870_itlunasimoncinimodelsilviagesuelliliagamigopleasecredit34.jpg

Lomo’Instant Automat Glass’ın en açık diyafram değeri olan f/4.5 piyasadaki şipşak makineler arasındaki en yüksek değer. Bu da makinenin düşük ışık koşullarında mükemmel ortak başarım göstermesini sağlıyor. Gölgeli gün batımlarından güneşli plajlara kadar, makinen herhangi ortak ortamda ülküsel anlık hızı, diyafram değeri ve flaş gücünü ayarlayarak herhangi ortak fotoğrafının doğru pozlanmasına imkân sunacak.

1489744845_161004viematthiasfieglliag0016.jpg

Lomo’Instant Automat Glass’ın en yaklaşan mihrak uzaklığı 0.3m, böylece objene olabildiğince yakınlaşarak tüm bilgileri güzel ve acı ortak şekilde kaydedebilirsiniz.. Dahası, Lomography’nin kendine özgü “klik ve dur” hissiyle çalışan, hazırlop kullanımlı düzlük odaklama sistemi, fotoğraflarını netlemeyi çok elan girintisiz çıkıntısız ortak bir duruma getiriyor.

Close‐up kontak mercek eklentisi ile 0.1m’ye derece yakınlaş, Splitzer ile sürreal çoklu pozlamalar yaratabilirsiniz.

Bulb Modu ile ise çılgın ışıkla boyamalar yapabilirsiniz. Çoklu Pozlama Modu ile ortak tane ortak karede istediğin derece görüntüyü üst üste çek, Renkli Flaş Filtreleri ile fotoğraflarına nitelik büküm ve Uhu Benekleri, Çekim Teknik Kartları, Mıknatıslı Yapışkanlar ve Fotoclips’ler ile yaratıcılığını çekimlerin ötesine taşı. Tek limitin gökyüzü!

Lomo’Instant Automat Glass Magellan özellikleri

Film Formatı: Fujifilm Instax Mini film

Pozlama Alanı: 62mm x 46mm

Lens Odak Uzaklığı: 38mm (21mm dengi)

Otomatik Pozlama Tipi: Programlı Otomatik

Diyafram: f/4.5, f/22

Enstantane Hızı: Bulb (maksimum 30 saniye), 8s ‐ 1/250 (Otomatik Çekim Modu)

Poz Telafisi: +1/‐1 Pozlama Değeri (Ortam Işığına Göre Pozlama)

Film Çıkış Mekanizması: Motorlu

Çoklu Pozlama: Sınırsız

Dahili Flaş Rehber Numarası: 9 (m)

Dahili Flaş: Otomatik Flaş & Flaş Kapalı Modu

En Yakın Odak Uzaklığı: 0.3m

Alan Odaklama Ayarları: 0.3m / 0.6m / 1m ‐ sonsuz

Tripod Girişi: Evet

Uzaktan Kumanda Sinyali: 2 Sensörlü Kızılötesi (biri önde, bir tanesi arkada)

Film Sayacı: LED Gösterge, Geri Sayım

Pil Gereksinimi: 2 x CR2 Pil (6V)

Uzaktan Kumanda Pil Gereksinimi: 1 x CR1632 Pil (3V)

Filtre Giriş Çapı: 43mm

Lens Eklentisi: Close‐up, Splitzer

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER