LG Pay nihayet kullanıma açılıyor!

0
289

Apple ve Android Pay‘in karşına rakip kendisine çıkmaya hazırlanan LG payan dünkü hizmetini DOĞRU sürede yayına sokacak.

LG G6 ön siparişleri başlıyor!

LG G6 ön siparişleri başlıyor!

LG G6 tanıtımından sonraları cihazla ilgilendiren adsız sansız topu topu sorular bundan böyle karşılık buluyor. LG G6 taksit…

LG Pay hizmeti kullanıma sunuluyor!

LG yetkilileri kullanıcılarına dünkü hizmetini sunmaya hazırlanıyor. Şirket yetkililerin icra ettiği açıklamaya uyarınca evvel kendisine Güney Kore‘de hizmete geçecek olan, LG Pay’in şimdi ondan sonra topu topu hayattaki kullanıcılar düşüncesince deli dolu olabileceği kestirim ediliyor.

17-03/22/lg-pay-hizmeti-kullanisa-aciliyor-shiftdelete.jpg

Yapılan açıklamayla ile baş başa Haziran kocaoğlan itibarıyla kullanıcılara sunulacak olan, hareketli ifa hizmetini önceleri en dünkü amiral gemisi bulunan LG G6 düşüncesince sektöre sunulacak. Daha ondan sonra ise, gayrı LG modellerine sırayla bu hizmetin sunulması bekleniyor.

Samsung Pay hizmetine benzeri müşterek işleyişe eş olacak olan LG Pay, kullanıcılara hareketli ifa esnasında şişman kolaylıklar sağlayacak. LG henüz Güney Kore dışındaki devletlerde hareketli ifa hizmetini başlatıp başlatmayacağı karşı müşterek izah yapmadı Fakat ilerleyici devir içerisinde LG Pay ile ilgilendiren şimdi ayrıntılı izahat gelecektir.

:: LG Pay hizmeti karşı ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER