LeEco cephesinde işler iyi gitmiyor!

0
414

Qualcomm’un Snapdragon 820 işlemcisini kullanan geçmiş akıllı telefonu üretmesi ile birlikte, akıllı telefon pazarında çabucak yükselmeye süregelen LeEco, maatteessüf bu performansını levent boylu sürdüremedi.

Dünyanın İlk 8 GB RAM'li Telefonu

Dünyanın İlk 8 GB RAM’li Telefonu

LeEco firmasının sızdırlan dünkü akıllı telefonu LeEco Le 2s, dünyanın 8 GB RAM’li geçmiş akıllı…

Snapdragon 820’nin peşi sıra dünyanın geçmiş 8 GB RAM’li akıllı telefonu Le 2S ile ilklerin markası yerine tanınmaya süregelen LeEco, sonuç çağda ekonomik sıkıntılar yaşıyor.

LeEco, beklediği büyümeyi gerçekleştiremiyor!

Reuters kabilinden gösterilen habere gereğince LeEco, Yahoo’dan EcoCity hayalini yapmak düşüncesince satın almış olduğu Silikon Vadisi‘nde toprak düzlük 49 dönüm büyüklüğündeki arsayı sattı.

17-03/21/leeco.jpg

Kullanıcıların merakını çekici derece ise, değme sabık devir küçülmeye bitmeme fail LeEco’nun CES 2017‘de akıllı çiftteker üzere mahsulat geliştirdiğini açıklması.

Arsanın satılması karşı matbuat personelleri kabilinden yöneltilen soruları cevaplamayan LeEco, satı sonrası elde etmiş olduğu tutarı açıklamadı.

Şirketin kurucularından bir tanesi bulunan Jia Yueting, yaşanmış bulunan hesaplı sıkıntının anne sebebi olarak, ABD’de iyice çok envestisman yapmalarını ve bu yüzden oluşan faziletli akça ihtiyacını gösteriyor.

:: Çinli akıllı telefon üreticisi LeEco’nun yaşamış olduğu hesaplı başağrısı karşı ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER