Kırmızı iPhone 7 Plus için ilk kutu açılışı!

0
509

Dün sabat saatlerinde çevrimiçi mağazasını toy ürünleri katmak düşüncesince iş moduna meydan Apple, kullananların karşısına kırmızı mülevven iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ın yanı esna toy 9.7 inçlik iPad modeli ile çıktı.

Kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtıldı!

Kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtıldı!

Apple, product (RED) kampanyası kapsamında hazırlanmakta bulunan kırmızı mülevven iPhone 7 modelini duyurdu….

Apple, Product Red ailesine engelleme etmiş olduğu toy iPhone 7 modelleri düşüncesince 24 Mart tarihinden itibaren havale almaya başlayacak.

Teknoloji dünyasının YouTube kanalı ile yakından tanımış olduğu adlardan bir tanesi bulunan Marques Brownlee, kırmızı mülevven iPhone 7 Plus modeli düşüncesince evvel kutu açım videosunu yayınladı.

Kırmızı mülevven iPhone 7 Plus düşüncesince evvel kutu açım videosu!

Marques Brownlee’nin 256 GB ambarlama kapasitesine eş bulunan toy iPhone 7 Plus için yayınladığı kutu açım videosunda, kırmızı rengin kutu üstündeki hakimiyeti evvel özen çekici detaylardan bir tanesi oluyor.

Cihazın kutusundan iPhone modelleri ile beraberce mevrut ölçün sticker ve bilgilendirici kağıtların yanı esna product RED’i vurgulayan kırmızı müşterek büyük çıkıyor.

Kırmızı mülevven iPhone 7 Plus’ın yükleme cihazı ve kulaklığı ise, Apple’ın senelerdir ölçün durumuna getirmiş olduğu beyaz rengini koruyor.

:: Apple’ın kırmızı mülevven iPhone 7 Plus modeli kendisince ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER