KARTVİZİT NASIL YAPILIR? BU UYGULAMA İLE ÇOK KOLAY!

Kartvizit tasarlamak her çalışan veya iş/hizmet üreten firmalar için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Yıllardır kullanılan kartvizitler uzun bir süreç sonrası hazırlanmakta idi. Öncelikle bir desinatöre tasarım yaptırılır, sonrasında baskıya geçilirdir. En az 200-300 adet basılabilen kartvizitlerde bir tasarım hatası tüm basılı malzeme çöpe gitmek zorunda kalıyordu.Ayrıca tasarım olsun baskı olsun çok vakit almakta dağıtımı da hem az kişiye hem de uzun zamanda oluyordu.

 

Bilgisayar ve grafik programlarının gelişmesi hatta kişilerin rahatça kullanabilir olması ile bu durum bir nevi tekel olmaktan çıkmıştır. Lakin baskı yapmak ve dağıtmak her zaman problem olmuştur.

 

Artık herkesin elinde olan akıllı telefonlar ve uygun maliyetler ile kullanılan internet sayesinde matbaacılık ve baskı sektörü de tamamen yenilenmiş ve değişmiştir.

 

Android sistemde çalışan programlar birçok karmaşık işi kolayca yapabilmekte, profesyonel programlar kolayca kullanılabilir hale gelmiştir.

Kartvizit tasarlamak ta bu süreçte aynı pratiklik ile gelişmiştir.

 

Shopify Firması tarafından yapılan ve Android platformu üzerinden sunulan ve birbirinden farklı kartvizit modelleri içeren Kartvizit isimli mobil uygulama gerek tasarım gerekse de dağıtım ile ilgili muhteşem kolaylıklar sunmaktadır.

Klasik metotlarda yaşanan tüm aksaklıklar, yoğun ilgi gören ve artık binlerce kişinin kullandığı bu program ile basit hale getirilmiştir.

 

Google Play Store üzerinden, tüm akıllı telefonlar için rahatça kurulabilen bu kartvizit tasarım programı ile en usta tasarımlar basitçe yapılabilir hale gelmiştir.

 

Uygulama ile ilgili özetleyici bilgiler:

 

  • 8 adet özel tasarımı ve her tasarımda 4 farklı renk seçeneği mevcuttur.
  • Kişisel bilgileri bir kez girdikten sonra tüm tasarımlarda otomatik kullanma özelliği büyük kolaylık sağlamaktadır.
  • Tasarlanan kartviziti kaydetme seçeneği kullanılarak baskı yapılabilir halde iletebilirsiniz.
  • İsterseniz de direk tüm sosyal ortamlarda yüzlerce kişi ile paylaşabilirsiniz.

 

 

 

KARTVİZİT NASIL YAPILIR? BU UYGULAMA İLE ÇOK KOLAY!” için 7 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir