Kaliteli Ahşap Standlar Nasıl Yapılır

0
671

Ahşap standlar, siz değerli müşterilerimize firmamızda özel olarak üretilen ve tek sefer

kullanılan mdflam, suntalam-sunta malzemelerinden elde edilen ürünlerdir. Ahşap standlar istenildiği takdirde özenli bir şekilde sökülerek tekrar tekrar kullanılabilir.

Hemen hemen her sektörde kullanılan ahşap standların kaliteli ve dayanıklı olarak üretilmesi gerekmektedir. Firmamız ahşap stand üretimini titiz bir işçilik ve kaliteli malzemeler ile ürettiği için tekrar tekrar söküp kullanılma garantisini vermektedir. Ayrıca eğer ahşap standlarınızın boyanmasını istemiyorsanız firmamız siz değerli müşterilerimize sunta ile ahşap standlar üretebilmektedir.  Ham suntaların üzerine alçı çekilerek sizin istediğiniz renklerde elde edilmektedir. Ahşap modellerini ister iseniz, kurum aşaması daha hızlı olan suntalam ahşap standlarını tercih edebilmektesiniz. Suntalam veya mdflamdan üretilen ahşap standlar da görseller direkt olarak stand duvarlarına uygulanmaktadır. Bu şekilde uygulanması görsel açısından en doğru uygulama şeklidir. Firmamız sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere özel yapım ahşap stand tasarımları yapabilmektedir. Özel yapılan ahşap standlar estetik açısından sizlere çok daha başarılı sonuçlar vermektedir.

Ahşap standların, açık ahşap standlar ve kapalı ahşap standlar olarak iki şekilde üretimi yapılmaktadır. Bizim firmamızın önermiş olduğu açık ahşap stand modelleri, tam anlamıyla ziyaretçilerin görmesini sağlayan modellerdir. Açık ahşap standlarda bazı cepheler standın içini görünmeyecek şekilde kapatılmaktadır. Kapalı ahşap standlar da ise, dış cephe vitrinler ile kapatılmaktadır. Firmamız siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tasarımları özel yapım ve standart konstrüksiyon olarak tanımlama yapabilmektedir. Alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, ürün tanıtımında ve ürün satışı amacıyla marketlerde yaygın olarak ahşap standları kullanılmaktadır. Ahşap standlarda, kalınlık ve genişlik boyutları dendiğinde ahşabın nemi  %20 olduğunda sahip olduğu nominal boyutlar anlaşılmaktadır. Ahşap standlarda genel olarak 300 mm artışlarla, 2.7m ve 5.4m değeri arasına değişiklik göstermektedir.

Firmamızın üretimini gerçekleştirmiş olduğu metal, plastik ve ahşap gibi malzemelerden

üretilen genellikle pazarlama ve satış amacıyla kullanılan ürün teşhir standları da firmamızda siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Bilindiği üzere ürün teşhir standlarında bulunması gereken en önemli unsur, ilgi çekici bir görünüşü olduğu kadar kaliteli ve dayanıklı olmasıdır. Firmamız son derece müşteri taleplerine önem vererek işleyişini göstermektedir. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ahşap standlara ve ürün teşhir tandlarına www.standfabrikasi.com web sitemiz aracılığı ile bizlere ulaşabilmektesiniz.

CEVAP VER