iPhone Pro mu geliyor?

0
463

Bugüne denli mevrut birlikte baş döndürücü rapor, Apple’ın premium özelliklere cemaat OLED ekranlı iPhone modelinin kimi ehemmiyetli bileşenlerinin kullanılamaması dolayısıyla Eylül ayında tüketicilere çıkmayacağını tez ediyordu. Barclays analistleri ise bugünkü raporlarında toy iPhone’un beklenenden elan çelimsiz müddette satışa çıkacağını tez ediyorlar.

Eski model, toy amiral gemisini solladı!

Eski model, toy amiral gemisini solladı!

iPhone 6s çıkışından kısaca 2 sene geçmiş olmasına karşın konuşulmaya bitmeme ediliyor. Yapılan bir…

Eylül ayında hudutlu sayıda satışa sunulabilir

Analistler Blayne Curtis ve Christopher Hemmelgarn, Apple’ın OLED iPhone’u Eylül ayında sınırlı miktarda tüketicilere süreceğini düşünüyorlar. Onlara mucibince tam istif fakat dördüncü çeyrekte sağlanabilecek.

17-03/23/iphone-pro-1-552x486.jpg

Analistler, Apple’ın hazırlık zincirindeki kaynaklarından aldıkları bilgilere mucibince Apple’ın 2017 iPhone SErisinin iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone Pro kendisine adlandırılacağına inanıyorlar. Yeni iPhone, şimdiye denli iPhone 8, iPhone Edition ve iPhone X kendisine adlandırılmıştı.

Barclays analistleri, bu sene tanıtılacak üç iPhone modelinin de kablosuz şarj niteliğine cemaat olacağına inanıyorlar. iPhone Pro modelinin ise 5.8 inçlik OLED ekrana cemaat olacağını, yararlanma sektörünün ise başka raporlarla mevzun kendisine 5.15 inç olacağını düşünüyorlar.

:: Sizce toy iPhone’un adı ne olacak?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER