iPhone 8 tasarımı hakkında şok iddia!

0
443

Bugüne genişliğinde Apple’ın iPhone 8 modeli üzerine nice tez ortaya atıldı. Özellikle tasarım dair Apple’ın bu defa görülmemiş birlikte iPhone ile fanatiklerinin karşısına çıkacağı düşünülüyor. Bugün ortaya atık tez ise iPhone 8‘in tasarımının iPhone 3G’ye hürmet duruşu durumunda olabileceği yönünde.

Nokia, Apple ve Samsung’u geçecek!

Yuvarlak hatlara eş birlikte iPhone 8 mi geliyor?

Öncelikle iPhone 8‘in tasarımının hakkıyla de iPhone 3G’ye benzemesinin akıbet aşama gibi bulunduğunu belirtelim. Çünkü rastgele ne genişliğinde şu anda elimize aldığımızda baş döndürücü sert da görünse, iPhone 3G’nin tasarımının modernize edilmesi hakkıyla nazarıitibar çekici bir etap olacaktır.

17-03/21/apple-iphone-3g-589.png

Zaten iPhone’un 10. yılına hususi adına tasarımında şişman değişikliğe gidecek olması da, bu tasarım tercihinin iPhone markasının köklerine devir yapacağı manasına gelir olabilir.

Tabii ki baş döndürücü şişman birlikte şaşırtı yaşanmadığı sürece Apple’ın düzenleyeceği etkinlikten baş döndürücü endamsız birlikte müddet öncesine genişliğinde bu haberin doğruluğu dair birlikte kıymetlendirme yapmamız gibi olmayacak.

:: Apple’ın iPhone 8 tasarımı sizce nasıl olmalı?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER