iOS 11 kilit ekranı konsepti yayınlandı

0
220

Haziran ayının geçmiş haftasında tanıtılacak bulunan Apple’ın dünkü hareketli işletim sistemi iOS 11 ile alakalı bilgiler kısıtlı. iOS 10 ile ehemmiyetli yenilikler getiren firmanın iOS 11’e ne üzere özellikler ekleyeceği alçalma konusu. Birchtree sitesi çeşidinden hazırlanmakta bulunan iOS 11 konsepti iOS’un kilit ekranına ehemmiyetli özellikler ekliyor.

iOS 11 düşüncesince muhtemel özellikler neler?

iOS 11 düşüncesince muhtemel özellikler neler?

iOS 11’in tanıtılmasına 3 ay kaldı. Yeni güncellemenin nitelikleri mahsus değil. Fakat çeşitli…

İşte muhtemel iOS 11 kilit ekranı

Birchtree çeşidinden gösterilen konsept, kullanıcılara henüz birlikte tomar denetimin verildiği devim bilimi birlikte dünkü kilit ekranı sunuyor. Konseptte hava durumu düşüncesince cerrah işaretinin altında ıvır zıvır birlikte widget eklenmiş. Apple’ın bu bölgede iklim vaziyeti verilerini üçüncü fırka uygulamaların görüntülemesine müsaade vermesi iOS 11 düşüncesince beklentiler arasında.

17-03/17/ios-11-konsept-3-1489737954.png

17-03/17/ios-11-konsept-1-1489737438.png

Görsellerde bire birlikte uygulamaya alakalı bildirimlerin birleştirildiğini görüyoruz. Böyle birlikte özellik, kilit ekranındaki dağınıklığı azaltacaktır. Belirli birlikte uygulamadan mevrut çabucak birlikte tomar bildiriminiz var ise tek bir pencerede gösterilecektir. 3D Touch’ı kullanarak gelişigüzel birlikte mesajın içinde ne olduğu görüntülenerek kolaylıkla yanıtlanabilecek. Böylece kilit ekranında kullanıcılara henüz dip arama sağlanabilecek.

17-03/17/ios-11-konsept-2.png

Konseptin en uyanıklık çekici yönlerinden birisi de kilit ekranına favori uygulamaların ikonlarının eklenmesi. Yıllar ilkin QuickDo tweaki ile gündeme mevrut bu işlev, iOS kullanıcılarının levent boylu süredir bekledikleri birlikte özellik. Böyle birlikte kilit ekranının iOS’a gelmesi birlikte aşırı iPhone kullanıcısının beklentisi. Umarız bu konsept Apple’a sabah yeli deposu olur.

:: iOS 11 kilit ekranı konseptini kesinlikle buldunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER