Instagram para basıyor!

1
535

Dünya’nın en baş döndürücü beğenilen toplumsal ağlarından birisi bulunan Instagram, reklamveren sayılarını katlamaya bitmeme ediyor. Son meydana getirilen açıklamaya uyarınca Instagram, dünyalık basıyor denebilir.

Ünlülerin hacklenmesinde üçüncü dalga!

The Fappening 2.0 genişlemeye bitmeme ediyor!

Geçtiğimiz günlerde “Fappening 2.0” kendisine anılan ünlülerin hacklenmesi vakasına toy isimler…

Reklam cenneti Instagram

Görünüşe uyarınca şirketler düşüncesince birlik ortak reklam platformu biçimine mevrut Instagram, ortak sene ilk 200.000 şirket ile bulunan anlaşmasını bu sene içinde 1.000.000’a çıKarmayı başardı.

Bu sayının bundan 6 ay öncesine derece da 500.000 yöresinde bulunduğunu belirtmemiz gerek. Instagram’ın Reklam ve Pazarlama Müdürü James Quarles‘ın icra ettiği açıklamalara uyarınca Instagram kullanıcılarının yüzdelik 80’i en azından ortak markanın hesabını izleme ediyor.

Firmaların reklamlarını paylaşması da sadece dört defa ekrana tıklamak derece havadan olunca, kuruluşların Instagram’a yönelmeye bitmeme etmesi enine boyuna alışılagelen ortak durum.

Son kendisine da Instagram’ın geçenlerde markaların sayfalarına ortak çapraz yerleştirerek, kullananların uygulamayı kullanarak görüşmeler ayarlayabilmesini sağlayacağını da belirtelim. Bu sayede Instagram, şirketler düşüncesince zat genel ağ sitelerinin peşi sıra ikinci ortak ortam biçimine doğacak ve şirketler Instagram üstünde değerli oldukça, Instagram’ın başarısı da koşut ortak halde artmaya bitmeme edecek.

:: Instagram’ın istatistikleri üzerine ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

1 YORUM

CEVAP VER