Horizon: Zero Dawn büyük ilgi gördü

0
416

Sony, Horizon Zero Dawn’ın toptan ölçekteki satışlarının lansmanın karşı dü haftasında 2,6 milyon adedi aştığını duyurdu. Yapımcı şirket Guerrilla tarafından, çabucak PlayStation 4 (PS4) sistemine hususi kendisine geliştirilen ve 1 Mart tarihinde yayımlanan oyun, eleştirmenlerin şişman takdirini topladı.

Daha ilkin yepyeni birlikte evren tasarımı, degaje mühim gelişim yelpazesi ve dehşet fenomen örgüsü ile şişman zevk ele geçiren oyun, aşırı çelimsiz müddet içre bugünkü neslin en sevilmiş olduğu oyunlar ortada girdi. Bu delici depar belgesi ile Horizon Zero Dawn, PS4’ün acemi “first party” oyunları ortada en aşırı tanıtım satışını yaparken, Guerilla’nın da mevrut evvel en şişman lansmanını gerçekleştirmiş oluyor.

 1489822828_horizon.jpg

Horizon Zero Dawn, aşırı emektar zamanların kalıntıları ortada kaderini icat etmek gibi birlikte maceraya atılmış canlı orion Aloy rolünü yapan oynanan, acemi birlikte gelişim gösteriş ika oyunu. Nefes stoper oyun, makinelerin dizi dolaştığı ve insanın bundan sonra bilge cins olmadığı, yemyeşil birlikte afet sonrası dünyada geçiyor

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER