Halıya Zarar Vermeden Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

0
936

Üsküdar Halı Yıkama olarak yıllardır müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir, halılarınızın temizliğinden memnun

kalacaksınız!

Halılarınız ücretsiz servisimizle alınıp tesisimize getirildikten sonra, gerekli temizleme yöntemini belirlemek için bireysel olarak incelenir ve test edilir. Benzersiz uzman uygulamalarımız sayesinde, günlük kirleri, ara sıra dökülmeleri, lekeleri, tozu, sağlıksız alerjenleri ve hatta liflerinin derinlerine giren böcek larvalarını temizler.
Sadece fabrikada yapılan temizlikle her iki taraftaki kir ve kirletici maddelerin bulunduğu tüm inatçı lekelere ulaşabilir.
Halınızın, sadece yüzeyi değil, tamamen temizlenecektir. Halı temizlendikten sonra, son ve önemli bir dokunuş eklemek için nem ve nem kontrollü son işlem kurutma odamıza yerleştirilir.
Halılarını getiremez misin? Hiç sorun değil ücretsiz servislerimiz onları evinizden alıp, Temiz, Taze ve Parlak olarak size teslim edeceğiz.
Uzmanlarımız Hassas boyalara sahip kırılgan özel antika el dokuma halılarınız için yumuşak uçlu el makineleri kullanılmaktadır.
Antika halılarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Antika halılarınız için doğal güzelliğini bozmadan renkleri soldurmadan, son derece yetenekli el temizleme yöntemleri geliştirdik .
Yıllar içinde geliştirdiğimiz temizlik formüllerinin sadece son derece yumuşak ve etkili değil, aynı zamanda çevre dostu olduğunu da bilmenizi isteriz. En iyi temizleme yöntemini belirlemek için test Halınızın cinsine göre tesis içi farklı yıkama yöntemleri Deneyimli uzmanlar tarafından nokta temizleme Kapalı kurutma odasında 4 mevsim özel askılıklarSon dokunuş kontrol ve paketleme.
Temizlediğimiz ve bakımını yaptığımız her bir halı için farklı halı temizleme süreçlerinden yararlanıyoruz.
Üsküdar halı yıkama, Antika, el dokuma, ipek ve her cins halı ve kilim yıkama tekniği konusunda konusunda uzmanlaşmıştır!
Konut ve ticari halılarınızda, kilim satıcıları ve ticari ithalatçılar için modern ve antika kilimlerinizin temizliği konusunda uzmanız.
Amacımız, lekeleri , dökülmeleri , toprağı , kokuları ve alerjenleri ortadan kaldırarak eksiksiz temizlik sağlamaktır.
Halı Yıkamada son teknoloji ürünü halı temizleme ekipmanı, toksik olmayan, çevre dostu halı temizleme malzemeleri, kimyasallar, temizlik maddeleri kullanıyoruz.
Profesyonel temizleme hizmetimizle, halılar daha uzun süre temiz kalır ve sizin, aileniz ve evcil hayvanlarınız için daha sağlıklı, temiz bir çalışma ve yaşam ortamı sağlar.
Halı temizleme endüstrisinde en yüksek standartları koruyor, kurutma ve tımar işleminden sonra tüm halıları kontrol ediyor,
hiçbir deterjan kalıntısı kalmamasını ve halı temizleme işlemimizin en küçük ayrıntısına kadar takip edilmesini sağlıyoruz.
Halı temizlik hizmeti sağlayıcınız olarak teslimattan sonra yorumlarınızdan memnuniyet duyarız.

https://uskudarhaliyikama.com

CEVAP VER