Halı Yıkamada Püf Noktalar Nelerdir?

0
718

15 yıldan fazla bir süre boyunca Kartal halı yıkama ve onarımı için müşterilerimize hizmet vererek saygın bir halı yıkama firması haline geldik.
Halılarını tek tek kendi halımız gibi önemsiyoruz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
Zor lekeleri otomatik makina yerine lokal olarak elle tedavi etmeyi ve en iyi sonucu görene kadar halınıza zarar vermeden özel yöntem uyguluyoruz.
Sadece tatlı su, hava kuruması ve biyolojik olarak çözünebilen ürünler kullanıyoruz, bu nedenle halınız her zaman iyi ellerde!
personelimiz halıların nasıl yaşlandığını ve temizlik sırasında ihtiyaç duyduğu benzersiz bakımı konusunda uzmanlar.
Bugün güvenilir bir halı yıkama için bizim ücretsiz servislerimizi çağırın ve planlayın; halılarınızı temiz, dokunulabilir ve kullanışlı hale getirelim!
Uzmanlığımız ve en son teknolojiye sahip tesislerimiz, rekabetçi fiyatlarla tam bir hizmet yelpazesi sunabilmemizi sağlıyor.
Kartal halı yıkama fabrikası olarak hizmetlerimiz Kapıdan Kapıya Halı Yıkama, halı tamiri overlok, yerinde duvardan duvara halı yıkama, koltuk yıkama ve döşeme temizliğidir.
El dokuma halılarınız için fabrikada halı yıkama, yerinde halı temizliğinde bulunmayan birçok özel adımı içerir.
Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için 15 yılı aşkın bir süredir bu uygulamalarımızı geliştiriyoruz.
Makine, Ladik, Shaggy, Isparta, Kilim, Hint Kilimi, Bedir, El Dokuma, Antika, Milas, Çin Halısı, Deri Halı, Halıfleks, Hereke, Nepal, İpek Halı, Yün Halı ve Bünyan halılar da dahil olmak üzere her türlü halının profesyonel temizliğini fabrikamızda yapmaktayız.
Evinizin halısının düzenli olarak 6 ayda bir temizlenmesi, yalnızca daha sağlıklı bir halıyı tanıtmakla kalmaz, aynı zamanda sağlıklı bir evi de size sağlar.
Halınız, soluduğunuz havanın kalitesini olumsuz yönde etkileyebilecek toz akarları, hayvan tüyleri, küf ve diğer kirleticiler için bir sığınaktır.
Bu kirletici maddelerin çoğu çıplak gözle görülemez ve hatta düzenli evinizde üstten temizliğinde bile halı diplerine birikir.
Kartal halı yıkama fabrikası profesyonel halı temizliği, bu kirleticileri azaltmaya veya yok etmeye, iç mekan hava kalitesini iyileştirmeye ve sağlıklı bir evi desteklemeye yardımcı olur.

https://kartalhaliyikama.net

CEVAP VER