Halı Yıkama ve Temizliği ile ilgili tavsiyeler

1
865

 

Halı temizliği ve bakımı konusunda deneyimli halı yıkama tesisiyiz.Uzmanlığımızla, halılarınızın ömrünü uzatır ve göremediğiniz dip kiri çıkarırız.
Zümrütevler halı yıkama fabrikasında yapılan çift taraflı halı temizleme işleminin, evde yapacağınız tek taraflı temizlikten daha etkili olduğunu halılarınız geldiğinde görebilirsiniz.
Cinsine göre ön İnceleme, Temizleme, Yıkama, Durulama, Kurutma ve Paketleme 6 adım ile temizleme yöntemi
Halılarınızın geri teslimatı, her bir halı cinsine göre değişir bu süre en uzun 7 gündür.
Halılarınızı mümkün olan en kısa sürede size ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ancak bazı halıların cinsi, ek temizlik ve bakım gerektiren inatçı lekeler, yoğun kir, koku, vb. Nedenlerle ekstra tedaviye ihtiyaç duyabileceği anlamına gelen kaliteli hizmet sunmaya öncelik verdiğimizden süre bir hafta olmaktadır.
Halılarınızın teslimatı öncesi paketleme ve servis aşamasında sizlere önceden geleceğimiz bilgisini veriyoruz.
Her cins halıyı temizleme uzmanlığımız sayesinde her halı cinsine göre farklı uygulama aşamalarımız vardır.
Halılarınızın doğal renklerini ve güzelliğini yeniden canlandırmaya yardımcı olacak deneyim ve donanıma sahip olmak için eğitildik.
Zümrütevler halı yıkama olarak zamanında alıp zamanında teslim ediyoruz ve işimizin memnuniyetini garanti ediyoruz.
Müşterilerimizin sağlığı için doğal ürünler kullanan bir halı yıkama fabrikasıyız. Evinizde çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa ve potansiyel olarak tehlikeli olan herhangi bir şeyle temas etmelerini istemiyorsanız, bu önemlidir.
Halınızı değiştirmek pahalıdır ve düzenli temizlik ile halılarınızın uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
Ancak, vakumlama gibi düzenli ev temizliği yapsanız bile altı ayda bir profesyonel bir halı temizleme hizmetlerini kullanarak halınızı çift yönlü temizliğe ihtiyacı vardır .
Vakumlama, halının yüzeyindeki tozu temizler, ancak halı liflerine gömülü olan herhangi bir kir, bir vakumla temizlenmez.
Halı temizlemenin doğru yapılmasını istiyorsanız, zümrütevler halı yıkama fabrikası ile en iyi temizliği elde edeceksiniz.
Temizlik uzmanlarımız halımız için en iyi temizlik işlemlerini kullanmakta oldukça yeteneklidirler.
Sadece halı yüzeyini temizlemiyoruz, gömülü kir ve lekeleri temizleyen derin bir temizlik sağlıyoruz.
Temizlik sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bizi arayabilirsiniz.
Halı için mümkün olan en iyi temizliği aldığınızdan emin olmak için, evinizi ziyaret edip halılarınızı incelemek için bir personel gönderebiliriz. Daha sonra, halınız için en iyi temizleme yöntemini ve halıda bulunan lekeleri veya kokuları gidermenin en iyi yolunu halılarınızı almadan önce bilgisini verebilirler.
Halıda toz biriktikçe, kirli görünmeye başlar ve yaya trafiği nedeniyle aşınmayı artırabilir.
Liflere gömülü tozlarınız varsa, lifler üzerinde zımpara kağıdı gibi davranır ve halınızı kesmeye başlar.
Halılarınız için en iyi temizlik personelini istiyorsanız, zümrütevler halı yıkama fabrikası size istanbuldaki en iyi hizmeti verecektir!
https://zumrutevlerhaliyikama.com

1 YORUM

CEVAP VER