Guess’den Android Wear 2.0’lı saatler geliyor!

0
259

Klasik saatleri baş döndürücü seviyor lakin kurnaz vakit mi gitmek istiyorsunuz? O devir yanında müddet elan beklemenizi başvuru ediyoruz. Çünkü az elan dört başı mamur iri giysi firmaları biricik hiç Android Wear 2.0 destekli kurnaz saatlerini tanıtmaya başladı.

Android O ile neler değişecek?

Android O ile neler değişecek?

Android’in yanında ahir sürümü Android O karşı yeni bilgiler gelmeye bitmeme ediyor. İşte yeni…

Guess’ten hanımlara hususi seçenekler

Guess’in duyurduğu yeni Connect serisi önümüzdeki Sonbahar aylarında tüketicilere sürülecek ve az ilk de belirttiğimiz kadar Android Wear 2.0 hamile adına satılacak.

Teknik özellikler açısından ise olağanüstü yanında gidişat olmadığını belirtelim. Qualcomm Snapdragon Wear 2100 işlemciye ehil olabileceği kesinleşen kurnaz saatlerin gayrı nitelikleri karşı resmi yanında bilim bulunmuyor. Yine de Android Wear evrenini düşündüğümüzde, 512 yahut 768 MB belleğe, 4 GB’lık dahili hafızaya ehil adına satılacaklarını kestirim kılmak çelim değil.

Guess Connect başkaca hanımlar ve rical düşüncesince ayrı tasarıma ehil dü değişik manken adına satılacak. Hatta rical düşüncesince hem spor bununla ortak kol elbiseye makul dü değişik dizayn olabileceği tez ediliyor. Böylece üç ayrı Guess Connect seçeneğinin olacağını söyleyebiliyoruz.

Kadınlar düşüncesince imal edilen modelde 41mm’lik kayış yeğleme edilmiş ve gümüş, altın, gül renklerinin birbiriyle epey mevzun bulunduğunu görebiliyoruz. Erkekler düşüncesince tanıtılan manken ise 44mm’lik kayışa ehil olacak.

:: Akıllı saatler karşı ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER