Google Maps’e önemli bir güncelleme geliyor!

0
437

Google’ın dünyanın en aşırı beğenilen harita uygulaması Google Maps gine güncelleniyor. Bu kat uygulamaya anlık yerine yerinizi paylaşabileceğiniz acemi ortak hassa elan ekleniyor.

Ünlülerin hacklenmesinde üçüncü dalga!

Ünlüler hacklenmeye bitmeme ediyor!

Geçtiğimiz günlerde “Fappening 2.0” yerine anılan ünlülerin hacklenmesi vakasına acemi isimler…

Haritalarda yerinizi paylaşma keyfi!

Google derinlemesine süredir kendisinden muhtemel bu acemi özelliği uygulamaya kazandıracağını dakika meydana getirdiği açıklamayla duyurdu. Artık ayrıksı araştırma görevlisi programlar kullanılmadan doğrudan yerine konumunuzu paylaşabileceksiniz.

Google Maps’in YouTube kanalı üstünde başkaca bu acemi hassa düşüncesince ortak de lansman videosu yayımlandı. Videoda özelliğin nasıl çalışmış olduğu ve kimlerle konumunuzu paylaşabileceğiniz kabilinden bilgiler veriliyor.

Kısaca icmal etmek gerekirse, konumunuzu paylaşmak arzu ettiğiniz bireyleri doğrudan yerine seçebileceğiniz ve komşu menüye dahil olan acemi alternatif ile Android ve iOS platformlarında konumunuzu acilen paylaşabileceğinizi belirtelim.

Konumunuzu paylaştığınız anda seçtiğiniz şahıslar Google Maps uygulamalarını açtıklarında sizin yerinizi de görmeye başlayacaklar. Paylaşan tarafında ise betik simgesinin üstünde çalışkan yerine konumunuzu paylaştığınızı hatırlatan acemi ortak remiz arazi alacak.

:: Google Maps’in bu acemi hususi durumunu nasıl buldunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER