Galaxy S8’in ilk reklamı yayınlandı!

0
465

Galaxy S8 tanıtımı düşüncesince bundan böyle çabucak eyyam kaldı. 29 Mart‘ta hususi ortak aktiflik ile önce el resmi adına karşımıza çıkma bulunan Galaxy S8 düşüncesince önce reklam filmi de Güney Kore’de yayınlandı.

Galaxy S8 tutarları anlaşılan oldu!

Galaxy S8 tutarları anlaşılan oldu!

Galaxy S8 düşüncesince ortaya çıkan akıbet verilerle hem nitelik alternatifleri bununla birlikte Avrupa tutarları belli…

Galaxy S8: Galaksiye oluşturulan kapı

Reklam sekize akıllıcasına revan ortak saat ile başlıyor ve dört dörtlük sekize ulaştığında reklam başlıyor. Odadaki insan Galaxy S8‘in tasarımına cemaat ortak kapıya yönelip, onu açıyor.

Ardından odadının içinden galaksiye oluşturulan ortak pencere görüyoruz. Bu arada biraz meteor odadan dipdam dalıyor. İşte bu derece bize dobra ortak ipucu oluyor. Cihazın yeni Gear VR ile duyurulacağını varsayarsak, Samsung sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik hikayelerinde ağır ortak atak hazırlamaya hazırlanmaktadır olabilir.

Yine de bunların bütünü duyuru tarihinde anlaşılan olacak şeyler. İsterseniz lafı uzatmadan sizleri bu sevinçli reklam filmi ile beraberce bırakalım. İyi seyirler.

:: Galaxy S8 reklamını kesinlikle buldunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER