Galaxy S8’in güvenliği McAfee’ye emanet

0
602

Samsung, asayiş çözümlerinin akıllı telefonlara, akıllı TV‘lere ve PC‘lere ilkin aylı olmasını sağlayacak şişman indinde katılma duyurusu yaptı. Samsung, asayiş dair tercihini McAfee’den yana kullanarak, kurnaz cihazlarını garanti dibine edinmeyi hedefliyor.

Samsung’un açıklamalarına göre; McAfee VirusScan anti-malware teknolojisi Nisan ayından itibaren Galaxy S8 kurnaz telefonlara ilkin yülü gelecek. Yani kâffesi Samsung Galaxy S8 amiral gemileri kutudan yarar sokak McAfee güvenlik yazılımı ile beraberce geleceği anlamına geliyor.

Buna ek olarak, McAfee VirusScan, Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy S6, Galaxy S6 edge ve Galaxy Note 5 düşüncesince ücretsiz namına indirime sunulacak.

1494484636_mcafee-logo.png

Benzer indinde anti-malware teknolojisi, Samsung Smart TV müşterileri düşüncesince Amerika Birleşik Devletleri‘nde ve Kore‘de indirime sunulacak. Bu yazılım 2017’nin önce yarısında ise öteki devletlerde de indirime sunulacak.

Son olarak, McAfee LiveSafe karşılıklı alet asayiş çözümü, 2017’den itibaren imal edilen kâffesi Samsung PC‘lerde ilkin yüklenmiş namına gelecek. Ancak Samsung PC’lerde aylı namına gelen McAfee LiveSafe, çabucak 60 güneş süresince parasız kullanılacak. Daha sonradan üyeliğinizi bitmeme ettirmeniz düşüncesince sevap ödemeniz gerekecek.

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER