Galaxy S8’in fiyatı iPhone 8’den düşük olabilir!

0
214

Bugüne kadar iPhone 8’in fiyatıyla ait ortaya dayanıklı baş döndürücü kanıt atılmıştı. Kimileri, bazısı iPhone 8 modellerinin bir çok aşırı kullanıcının satın alamayacağı denli fiyatlı olacağını gelecek sürmüştü ve ortaya çıkan vesikalar de bunu kanıtlar nitelikteydi.

iPhone 8 bileşen tutarları netleşiyor

iPhone 8 fiyatı netleşiyor!

Son birlikte birçok aydır iPhone 8’in bulunan iPhone serisinden baş döndürücü şimdi fiyatlı olacağına ilişkin birlikte çok…

Daha geçmiş tahsil edilen duyumlara göre, iPhone 8’de kullanılması muhtemel OLED ekran ve arttırılmış asıl kabilinden Teknolojilerin maliyetinden dolayı, telefonun fiyatının 1000 doların üzerinde olması bekleniyordu.

Yeni ortaya çıkan belgelere mucibince ise Samsung, dünkü amiral gemisi Galaxy S8’i, Apple’ın efdal telefon fiyatlarının altında satmaya hazırlanıyor

17-03/21/galaxy-s8-fiyati-kesinlesti.jpg

Galaxy S8 fiyatı ne olacak ?

Akıllı telefon dünyasındaki sızıntılarıyla adlı sanlı Evan Blass’ın Twitter’dan icra ettiği izah ile gelecek ay satışa çıkması muhtemel Galaxy S8’in fiyatı ortaya çıktı. Evan Blass’a mucibince 5.8 parmak Galaxy S8’in fiyatı 859 dolar, 6.2 parmak Galaxy S8 Plus ise 967 dolar olacak.

Aradaki eder farkı düşünüldüğünde, iPhone 8’in muhtemel ağız ağıza dünkü tasarımı, OLED monitörü ve arttırılmış asıl teknolojisi, bu farka değecek mi? Bu her insanın aklındaki en şişman sorulardan biri.

Bu soruların yanıtını ise fakat herhangi birlikte dü telefon da satşa çıktıktan sonraları öğrenebileceğiz. Ayrıca bu fiyatların ABD’de satışa çıkma Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın fiyatı olacağını, memleketimizdeki fiyatların ise kırat farkından ötürü şimdi da birlikte tomar olacağını hatırlatalım.

::Sizce Galaxy S8 ile iPhone 8’in eder farkı, dü telefonun da satışlarını etkisinde bırakır mi?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER