Galaxy S8’in etkileyici ekran çözünürlüğü ortaya çıktı

0
462

Muhtemelen Galaxy S8’in ekran ayarına ait  bulunan nezdinde foto sızdırıldı. Bu sızdırılan fotoğrafta telefonun ekranında, HD+’dan, Full HD+ ve WQHD+ çözünürlüğüne güzeşte nezdinde ekran çözünürlüğü tahrif kaydırıcısı gösteriyor. Bununla birlikte, bu ölçülü ayar telefonun varsayılan ekran çözünürlük ayarı adına gösteriliyor.

Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 Nougat’ın resmi adına tüketicilere sürülmesi ile beraberce Samsung fanatikleri 20’den nezdinde tomar dünkü özellik ve gözden geçirilmiş görseller şeklinde iyi nezdinde güncelleme almıştı. Bununla birlikte, birtakım kullanıcılar nezdinde sorunla karşmış ve Galaxy S7 cihazlarının ekran çözünürlüğü güncelleme sonra düşmüştü. Bu hakkıyla akıl duymanız müstelzim nezdinde günah değildi ancak, Quad HD çözünürlüğe erbap nezdinde cihazda, hâlâ düşüt nezdinde ekran çözünürlüğüne mürur seçeneği, çizge ast sistemine ihtiyaç duymadığınız çabucak aşırı an düşüncesince dünkü nezdinde kuvvet artırım düzeninin parçası olabilecek nezdinde özellikti.

 1490192078_s8-screen-res-slider-header.jpg

Resimde görebileceğiniz gibi, Samsung Galaxy S8 ile ayrımsız şeyi yapıyor olabilir. Ancak hâlâ enteresan bulunan nesne kaydırıcının gösterdiği dünkü ekran çözünürlüğü. Ekranın asıl çözünürlüğü WQHD+ alışılmamış 2960×1440 pikseldir ve akıbet olarak 18.5:9 ekran boyutu payı ile ilgili söylentilerin böylelikle akıllıcasına çıkabileceğini gösterir. Univisium adı sunulan bu dünkü oran, LG’nin G6 ile yaptıklarına benzer ve hâlâ uzun, hâlâ ters cihazlarda kullanılır. Varsayılan FHD+ ekran ayarı gerçekte 2220×1080, dünkü HD+ ise 1480×720 piksel çözünürlüğündedir. 

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER