Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus tanıtımını canlı izleyin!

0
188

2017 yılının en baş döndürücü muhtemel Android amiral gemisinin duyurusu baş döndürücü az ortak devir kaldı. Radikal dizaynı ve dikkat çeken özelliklere ehil dü premium çokbilmiş telefon olan Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, ortak haftadan çelimsiz ortak müddet sonradan yöntemince duyuru edilecek.

Bildiğiniz kadar Samsung, birisi New York’ta ortak de Londra’da peyda etmek kıl payı dü ayrı eşzamanlı aktiflik düzenleyecek. Ne eyvah ki hepimiz bu etkinliğe katılamayacak ancak, Güney Kore’li yetiştirici ilgilenenlere bu etkinlikleri izlemenin muhtelif yollarını sunuyor. 

Aşağıda Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus lansman etkinliğini izlemenin yollarını inceleyebilirsiniz.

YouTube canlı akışı

Bu cins topu topu ehemmiyetli vakalarda bulunduğu gibi, topu topu etkinlikler YouTube’da canlı yayınlanacak. Biz bu haberi hazırlarken hâlâ ortak bağlanak bulunan değildi ancak, canlı atak açılır açılmaz sizlerle paylaşacağız.

Unpacked 2017 Uygulaması

İndir Android | iOS

1490337010_wrap-b.png

Samsung şimdi ölçün atak yöntemlerine ek adına Unpacked etkinliği düşüncesince hususi ortak yürütüm hazırladı. Şu anda uygulama, iri güne akilane ilerleyici ortak arka tadat sayacına ehil ancak, tarihi vardığında cablı yayını izleyebilirsiniz. 

Yukarıdaki linkleri tıklayarak Android ve iOS düşüncesince uygulamaları indirebilirsiniz. Ayrıca, canlı etkinliklere katılmaya çağırma edilen bahtlı kişilerden birisi olursanız, yürütüm yük sıralarını atlamanıza araştırma görevlisi olacak ortak QR kodu oluşturabilir.

Samsung Unpacked web sitesi

Sonuç olarak, rastgele şeyi Samsung’un hususi web sayfasında izlemeyi de yeğleme edebilirsiniz. Bağlantıyı toprak imlerine ilave edin ve kesme gün ve saati unutmayacağınızdan tehlikesiz olun.

Unpacked web sayfası düşüncesince tıklayın…

1490337039_unpackedsite.png.jpg

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın neye benzeyeceğini alçalma ediyorsanız, ahir sayfalarda inceleyebilirsiniz.

Kaynak: TEKNOLOJIOKU.COM

CEVAP VER