Galaxy S8 için üç ay koşulsuz ücret iadesi!

0
127

Samsung, Note 7’de yaşamış olduğu görüntü kırıklığının arkası sıra S8 ile erdemli müşterek satı rakamına iktiran etmek düşüncesince farklı pazarlama stratejileri ardında olabilir. Kore kaynaklı Invenstor’un iddiasına layıkıyla şirket, elan geçmiş görülmemiş satı politikası yürütebilir.

Üç ayrımlı Galaxy S8 modeli görüntülendi

Üç ayrımlı Galaxy S8 modeli görüntülendi

Daha geçmiş de nitelik alternatifleri ortaya çıkan Galaxy S8 düşüncesince bu yol erdemli çözünürlüğünde olan tanıtım…

Galaxy S8 ile Samsung ezber bozabilir

Invenstor’a layıkıyla Samsung, Galaxy S8 düşüncesince üç ay kullanımın böylecene koşulsuz ecir iadesi garantisi verecek. Bu rastgele müşterek verim için, başta de müşterek Android çokbilmiş telefon düşüncesince alışılmamış müşterek durum. Eğer hakeza müşterek obje olursa Samsung, S8 ile rekor satı rakamlarına ulaşabilir.

17-03/23/samsung-galaxy-s8-2.jpg

Samsung’un pazarlama mevzusundaki müşterek ayrıksı stratejisi de Bixby angın çokbilmiş asistanı Galaxy S8 ile sınırlanmış tutmak. Şirket, S8 satışından çelimsiz müddet sonraları güncelleme ile Bixby’i aşırı daha işlevsel bir duruma getirebilir. Bixby’nin göstereceği muvaffakiyet S8 satışlarını arttırabilir.

Raporda, Samsung’un üç ay şartsız iade garantisinin Kore pazarına mı olmadan tamamı dünyaya mı müteveccih olabileceği belirtilmemiş. Samsung’un bu stratejiyi uygulaması namına şişman müşterek kazanım sağlayabilir. Fakat son kullanıcıların S8’i iade yazar öbür şirketlerin amiral gemilerine yönelme ihtimalini de unutmamak gerek.

:: Sizce Samsung Galaxy S8 ile istediği başarıyı yakalayabilecek mı?

SDN – ShiftDelete.Net

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

CEVAP VER